Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja járok a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja járok a barátommal. És szoktunk találkozni. Találkozás elött mindig rosszul vagyok. Normális ez? Lehet hogy nem is szeretem igazán?

Figyelt kérdés

Meleg a fejem és hányingerem van...fáj a hasam meg minden!De amikor meg már vele vagyok minden tök jó...és boldog (szerelmes) vagyok.Ez normális? 1.kérdés


25 km-re lakunk egymástól és van olyan nap amikor alig godolok rá de amikor felhív egybe van a gyomrom és megint érzem a "tüzet"...de vannak napok amikor tök "depi" vagyok ha nem hív és hiányzik.Szeretem nagyon de ilyenkor gyakran elbizonytalanodom.Mit kéne csinálni?Szakítani nem akarok mert szeretem...lécci segítsetek hogy "kiegyensúlyozzam" ezt az egészet!:( Köszi előre is!


2008. aug. 3. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Majd meg fogod szokni, nem kell emiatt bepánikolj.

Találkozgassatok továbbra is, és meglátod nemsokára el fog múlni ez a problémád.

2008. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

öregem erre egy egyszerü válasz van: szerelmes vagy :)

örülj neki :D

2008. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nyugodj meg, nincs semmi baj, csak egyszerűen ilyen szerelmes vagy! A mostani barátomnál én is ilyen voltam a kapcsolat elején! Mindig annyira túlstresszeltem magam, talik előtt, meg minden! Új a kapcsolat, még nem vagy hozzá szokva a barátodhoz. De ez idővel persze változni fog! ;)
2008. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
NYUGI!Én még két hónap után is hányingerrel és fejfájással indultam el ha találkozni kellett a barátommal és egyik napról a másikra megszünt ez az érzés és már alig vártam hogy végre találkozhassunk és magához öleljen és lásd már 9 hónapja tart a szerelem :)
2008. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is 1 hónapja vagyok együtt a pasimmal és és tali elött én is mindig rosszul vagyok nem birok egy falatott sem enni és görcsöl a hasam viszint ha együtt vunk akkor meg már semmi :d én ugy érzem h szerelmes vagy...bárr ez elég hosszú sztory...na mind1

vissza térve rád:szerintem te is szerelmes vagy ;) és szerintem ne szakits vele véletlenül sem mert lehet nagyon megbánod!

2008. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na ezt a szöveget elcsesztem xD mind1 a lényeg annyi h szerelmes vagy sztem! :D
2008. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagopny köszönöm mindenkinek és még várok válaszokat :d Nagyon örülök h ennyi emberre "számíthatok".Köszi még 1×

Várom a válaszokat...és biztos is h szerelmes vagyok!:D

2008. aug. 5. 09:03
 8/8 anonim válasza:
nyugi, ezen sztem majdnem mindenki átesik! nálam is igy kezdődőtt, és majd később örömmel fogsz rá visszaemlékezni! :) de tény : szerelmes vagy!!
2008. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!