Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
2 éve reménytelenül szerelmes vagyok egy srácba. Próbálom elfelejteni, betartom az ilyen esetre kapott tanácsokat: élem az életem, foglalkozom a hobbijaimmal, sokat vagyok a barátaimmal, családommal, utazom, bulizom, sosem unatkozom. Mégis mindig beférkőzik a tudatomba... Van, hogy 2-3 hónapra, mikor nem látom, elfelejtkezem róla, ha eszembe jut, úgy érzem, már túl vagyok rajta, de aztán meglátom, meghallom a hangját, és... minden kezdődik elölről, ugyanolyan intenzíven. Hetekig sírok, élni sem akarok, kilátástalan és értelmetlen minden. Sajnos nem opció az, hogy ne találkozzunk. Ismerkedni is próbálok, igyekszem, minden érdeklődőnek adok esélyt, szeretnék is találni valakit, akit tudok szeretni, és ő is viszont szeret. Az elmúlt 2 év alatt volt 3 kapcsolatom, de mind befuccsolt 1-1,5 hónap után. Remek srác volt mind, igyekeztem megszeretni őket, adtam nekik esélyt, de nem... ha megöleltek, megcsókoltak, mindig arra gondoltam, vajon ő hogy csinálná, mennyivel jobb lenne, stb. Mit lehetne még tenni? Tanácstalan vagyok, kezdem elveszteni a hitem, hogy valaha is túl leszek rajta, leszek még szerelmes. Köszönöm !
2013. aug. 26. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szaladj ki az úttestre és imádkozz,hogy túléled és amnéziád lesz!Jobb ötletem nincs.
2013. aug. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előbb-utóbb jobb lesz és el fog múlni
2013. aug. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, mindig azt hiszem, hogy jobb lesz... 2-3 hónapra mindig jobb is lesz, aztán ismét kezdődik, és ugyanolyan rossz, mint a legelején.
2013. aug. 26. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!