Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a barátomnak így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a barátomnak így viselkednie? Miért nem érti meg hogy ez nekem nem jön be?

Figyelt kérdés
Mostanában kötekedős lett. Ha valaki olyan hangnembe szól hozzá, ami neki nem tetszik, rögtön neki akar ugrani, holott előtte barátom tett az illetőre megjegyzést. Vagy például van egy olyan ember, akit szinte napi szinten bánt, hogy ha nem csinálja meg neki ezt meg azt, akkor csúnya vége lesz stb. Sőt az is előfordult, hogy le akart velem feküdni, de én még nem érzem magam késznek rá, ő meg addig úgymond könyörög, amíg meg nem teszem amire kér. 1 hónapja vagyunk együtt, de ha tovább folytatódik, annak nem örülnék.
2013. aug. 26. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hajtsd el a srácot.
2013. aug. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vágd ki a pichába...
2013. aug. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem normalis dolog. Ott a hiba, hogy ahogy le irtad van akit ugymond terrorba tart. Ugyan akkor ott van az is, hogy hajlando lenne bantani egy masik ember tarsat is. Ennyi erovel teged is akar mikor banthat ha nem akarsz vele lefekudni. Szoval szerintem hanyagold. 18/F
2013. aug. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mond neki,viszlát!
2013. aug. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kolosszus22 ***** válasza:

Komoly komplexusai vannak neki, azért ilyen ellenséges, agresszív. Jobban jársz ha hagyod a francba, ez a típus egy nőt is simán megver ha olyan hangulata lesz.

26F

2013. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy hónapja vagytok együtt, és "mostanában kötekedős lett." Szóval volt egy-két normális hete????


Lapát.

2013. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!