Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasiknak mennyi idő kell hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknak mennyi idő kell hogy egy komoly kapcsolat után ( ami nagyon rossz volt) egy újba kezdejenek?

Figyelt kérdés
Ha két hónap után nem tudják eldönteni az akkor azt jelenti hogy nem is érdemes tovább erőltetni? Ezidő alatt 4x találkoztunk (mivel távkapcsoplat), de azokl általában teljes hétvégés találkozások voltak, illetve egy 4 napos sátoros kempingezés. Rákérdeztem hogy ez most kapcsolat-e, az volt a válasz hogy egyrészt nem találkoztunk még eleget ahhoz hogy eldöbtse ezt, másrészt az előző kapcsolatában a barátnője rengeteget gyötörte és nehezen kezd bele egy újba mert nem akar megint szenvedni valakitől. Egyébként mindenben úgy viselkedik mint ahogy általában komoly kapcsolatban szoktak a pasik. Állandóan szeretget, ölelget, foglalkoztatja mi van velem, minden nap keres, étterembe visz, stb. Mégis megdöbbentett mikor azt mondta hogy ez még nem kapcsolat a számára. mire számíthatok tőle? vajon csak arra használ hogy az exét elfelejtse? (egy durván lelkisérült lányról van szó akit nagyon szeretett, 3 évig voltak együtt de kikészítette a srácot teljesen.És nagyon elege lett a kapcsolatokból. Kb 4-5 hónapja ért véget a sztori, rá pár hétre találkozott velem). lehet hogy az exet csak kifogásként használja hogy egy laza kapcsolathoz és szexhez jusson? Ja azt is mondta hjogy nem érzi szükségét hogy más lányokkal is randizzon, csak én vagyok neki. Kérdésem hogy vajon dobjam vagy még adjak neki időt, hátha kialakul a dologból valami komolyabb is? vagy ha ennyi idő alatt nem alakult ki, akkor már nem is fog? Az előző kapcsolatában kb 10-12 alkalommal találkoztak mielőtt járni kezdtek volna. Ez normális dolog?
2013. aug. 26. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha a férfi nem vállalja fel azt, hogy kapcsolata van Veled, csak használ akkor, amikor neki kedve támad hozzá, akkor Téged nem tisztel.

Általában ez akkor szokott előfordulni, ha a nőért nem kell különösebben megküzdenie a férfinak.

2013. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy ez MÉG nem kapcsolat. És hogy idő kell neki, mert később lehetne belőle, de én ezt nem igazán tudom elfogadni.
2013. aug. 26. 11:09
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalatom, hogy egy ilyen szakítás után egy férfinak átlagosan egy-két év kell ahhoz, hogy újra kapcsolatba kezdjen. Az átmeneti időben vagy nincs senki, vagy csak laza kapcsolatokba kezd.

Mivel egyértelműen közölte veled, hogy a randizgatások ellenére nem tekinti kapcsolatnak a tiéteket, ezért az utóbbi eset áll fenn. "Hídember" vagy, átmenet a régi és a tervezett új élete között. Ebből soha nem lesz tartós kapcsolat.

2013. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tedd fel neki a kérdést, hogy akkor mégis minek tart Téged.
2013. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt rákérdeztem és azt mondta hogy szeretné a kapcsolatot de ez az idő neki még kevés. Az exével 10x találkoztak mielőtt járni kezdtek volna. Ez kamu lenne akkor? Végül is csak ez tart vissza attól hogy dobjam.
2013. aug. 26. 11:34
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha egy férfinak tisztességesek a szándékai egy nővel, akkor azt büszkén felvállalja a külvilág előtt is. Bemutatja a barátnőjét családtagjainak, barátjainak, illetve ő is igényli hogy megismerje barátnője családját, barátait. Ha közösségi oldalon van profilja, ott sem egyedülállónak írja magát.


Ha ezt nem teszi meg akkor csak k...-ként használja a nőt.


A kapcsolat ott kezdődik, amikor 1-2 randi után mindkét fél úgy dönt, hogy mostantól járnak, és mással nem randiznak.

2013. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ezzel egyetértek. nem randizik mással, a családja csak tud rólam, nem mutatott be nekik, a barátai ismernek. utcán fogja a kezem. mindenben őgy viselkedik mintha komoly lenne a kapcvsolat (vagyis ahogy a komoly kapcsolataimban viselkednek velem általában), viszont nem tekinti kapcsolatnak. nekem ez így nem megy
2013. aug. 26. 12:38
 8/17 anonim ***** válasza:

Akkor ezzel el fogod üldözni szépen. Én nőként vagyok így, hogy addig érzem jól magam egy kapcsolatban, amíg nem akarják mindenáron definiálni. Ha kikényszerítik belőlem, hogy ez "komoly kapcsolat", akkor azonnal menekülök.

Nem elég, ahogy viselkedik, neked egy definíció kell ahhoz, hogy jól érezd magad?

2013. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
utolsónak: szeretem a laza csak szex kapcsolatokat. Ugyanakkor szeretem a komoly, "csak vele" jellegű hosszútávú, elkötelezett párkapcsolatokat is ami tényleg az igazi szerelemről és gondoskodásról stb szól. Viszont ennek a kettőnek élesen el kell válnia egymástól, ami ezesetben nem történik meg, mert nem úgy viselkedik velem mint egy alkalmi laza partnerrel, hanem mint egy barátnővel...ezek a minden napos telefonhívások, gondoskodás, tenyerén hordozás nem illik a képbe. Na ez a bajom. Nekem azt mondta hogy ez az első ilyen jellegű kapcsolata mert vagy csak szexelt valakivel, vagy komolyan együtt voltak évekig, de az előző barátnője annyit gyötörte, hogy fél belemenni egy újba. Szexet kaphatna könnyen (ahogy én is) mert mindketten nagyon vonzó külsővel rendelkezünk. Viszont engem ez zavar. Vagy legyen laza kapcsolat (teljesen rendben vagyok vele), vagy legyen komoly, de ne a kettő közötti valami.
2013. aug. 26. 13:02
 10/17 A kérdező kommentje:
és igen, ha így viselkedik velem nekem kell a definíció és a tudat hogy a barátnője vagyok ( nem kéne ha nem így viselkedne. szerintem érthető elvárások ezek...)
2013. aug. 26. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!