Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagyon régen jártam, szakítottunk még akkor pár hónapja pedig újra összejöttünk, le is feküdtem vele, de egyre jobban elkezdett hanyagolni. Küzdjek érte vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon régen jártam, szakitottunk még akkor pár hónapja pedig ujra összejöttünk, leis feküdtem vele, de egyre jobban elezdett hanyagolni, és ugy éreztem hogy csak kihasznált és ezt ilyen végkielégitésnek szánta mert régen nem feküdtem le vele, amikor még jártunk. de lehet nincs igazam meg nem is ilyen a lány, csak megfordult a fejemben.nemrég viszont kiderült hogy egyik haverom szerelmes belé már több mint két éve, de neki négy éve van barátnője és ezért probálta lecsillapitani magában ezt az érzést és kerülte a lányt nehgy történjen köztük valami, visznt azt mondta már nem birja és vele akar lenni, és hogy a lány is szereti. de ha a lány tényleg több éve őt szereti, akkor miért feküdt le velem és mért mondta hogy szeret, ha nem csak kihasználni akart? és jön ilyen hülye inkodokkal hogy sok a munkája azért hanyagolt meg ilyenek. szerintetek érdemes lenne megakadályozni hogy ők ketten találkozzanak, vagy önző dolog lenne hogy én nem szeretném hogy lefeküdjenek egymással és együtt legyenek, és igy a srác is megcsalná a barátnőjét. vagy inkább hagyjam az egészet és felejtsem el a lányt?
2008. jan. 27. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe a lányt. Az a barátod baja ha megcsalja a barátnőjét, neki kell majd a lelkiismeretével elszámolni. A barátnődet meg nem tudod kényszeríteni hopgy szeressen. Ha ezt a kapcsolatot meg is tudod akadályozni, talál majd mást akivel összejöhet. Ha egyszer nem te vagy a szíve közepén, jobb ha elfelejted és hagyod menni. Keress egy olyan lányt, aki érdemesebb a szerelmedre, aki szívből viszontszeret.
2008. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
hm elég nehéz helyzetben vagy az biztos,szerintem az lenne a legtisztább ha a barátnőddel ezt valahogy megtudnátok beszélni. Mert lehet olyan is hogy tényleg nagyon sok dolga van,vagy sok problémája van és ezért is hanyagol. Én először azt javaslom neked beszélgess vele kettesben,valami szép helyen:-) Tudod ez olyan romantikus:-) és akkor majd meglátod,hogy valójában mit is akar mi az igazság. De ne sokat időzz ezzel mert neked ugyanis ez így rossz,minél hamarabb cselekedj és ha nem megy ne erőltesd,akkor hagyd az egészet de így legalább elmondhatod hogy te megtettél mindent ami tőlled tellett és egy kicsit sem lesz lelkiismeret furdalásod. Ha meg ugy látod hogy hagynod kell akkor tedd azt,senkinek sem hiányzik szerintem olyan kapcsolat ami csak 1 oldalról működik.
2008. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ribanc a csaj:Dfelejtsd el...téged csak kihasznált..már boccs:Snem szép dolog az ilyen:S
2008. febr. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!