Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy ha egy férfi csak d*gni akar? (Vagy fiúk! Ti hogy viselkedtek, ha csak d*gni akartok egy nővel? )

Figyelt kérdés
Ha csak dugni akar, akkor beszéltek a nővel szinte minden nap valamilyen formában(telefon, egyéb eszközök)? (akár órákat is csak, hogy tudjátok, hogy van, hogy telt a napja..stb.? )
2013. aug. 26. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok pasi elég átlátszó dumákkal jön sőt egy csomóan a szemedben mondják :D
2013. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Addig míg men nem kap? addig a csillagokat is lehozzák, és egész nap nyomulnak:DD
2013. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olyan buta kérdés mindenki akar dugni feltételezem te is. Ha ennyit foglalkozik veled akkor biztos hogy kedvel téged. Inkább viszonozd és legyél vele te is kedves érdeklődj hogy vele mi történt ne csak a te nyavalygásodat kelljen hallgatnia.(elnézést ha bizonyos pontokban tévedtem.)
2013. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mindent megtesz hogy kibeszéljen a bugyidból, te elolvadsz bedőlsz neki és amint megdönt olajra lép.

Tehát nagyon hízeleg és mindent megígér, a második randin feleségül akar venni és a gyerekszobát tervezi veled.

Innen lehet felismerni.

2013. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ugy ertem, hogy ha mondjuk mar x ideig osszejartatok elotte?
2013. aug. 26. 21:58
 6/12 anonim ***** válasza:
feküdj le vele, akkor csak kiderül, hogy ennyit akart e.
2013. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
amíg kedvére való vagy addig a csillagos eget is lehazudhatja
2013. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én túlságosan őszinte vagyok, ez a baj, nem tudok hazudni :) pedig ilyen szituációkban elég nyerő dolog lenne! :)
2013. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem, ha komolyan gondolja, akkor a lehető legtöbb időt szeretné veled tölteni, és ezért mindent megtesz.
2013. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetertunk. :)
2013. aug. 26. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!