Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire nehéz olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz olyan párt találni aki szeretne családot is?

Figyelt kérdés

Én nagyon családcentrikus vagyok.


Házasság ,gyerekek.


Több mint 7 milliárdon élünk a földön.

Hol lehet az az 1?


26/N


2013. aug. 26. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nőknél ez szerintem normális. Én nagyon szívesen elégíteném ki minden vágyadat, ha mondjuk egy hét évvel későbbre járnék, de ez nem így van (mondanám, hogy sajnos, de az idő így is repül, nem hogy panaszkodjak rá :D). Amúgy kitartás, szerintem nagyon vonzó és szeretetteljes, ha egy nő így gondolkodik, főleg a mai világban. Biztosan találsz majd valakit. :)


Hatos voltam.

2013. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy 6-os :) :$


20évesen ritka az ilyen gondolkodás.


Na, lehet nem is az idősebb korosztályban kell keresnem amire vágyom :P

2013. aug. 26. 23:22
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normális, ahogy gondolkozol. Vannak azért, akik nem lukra játszanak, de sok felelősség a gyerek, amire a legtöbben nincsenek készen.

Én például nagyon imádom a gyerekeket, de borzasztóan le tudnak fárasztani (van 4 keresztgyerekem, meg pár gyerek a családban, imádom őket :) )


És a baj, hogy sajnos egyre több lány sem akar családot, a karrier fontosabb nekik, így én is bajban leszek...


(27/F).


vannak ötleteim ismerkedési helyre, lányként könnyebb, de sok mindentől függ, amiket meg nem tudok rólad.

2013. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

hmm...

Ilyesmit keresek aki nem a lyukra megy és majd szeretne gyereket, persze nem azonnal.


Szinte imádom olvasni azt ha egy férfi így szereti a gyerekeket :)


Ismerkedési helyek?


Kicsit már unom, mert több olyanba botlok bele akikbe nem akarok :/ Nem tudom,vonzom a hülyéket.

2013. aug. 26. 23:36
 15/16 Aladárkiss ***** válasza:
Általában a nőknél 26-28 között előjön a kapuzárási pánik. Megijed attól a gondolatól, hogy már 26 és még nincs gyereke. A férfiak többsége azért nem szeretne gyereket mert, vagy túl korainak tartja esetleg éretlen még hozzá és ezt érzi, vagy anyagi megfontolás. Rengeteg férfi él még otthon a szüleivel vagy azért mert kényelmes neki így, vagy a fizetése arra sem elég, hogy önmagát ellása nem hogy egy családot. Azt, hogy hol lehet álmaid hercege nem tudhatom, de egyszer biztosan megleled :) 30/F
2013. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kedves 15-ös :-)



Szépen megfogalmaztad és sajnos igaz.

Te melyik vagy ezek közül?

2013. aug. 27. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!