Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A melegekek is olyan ragaszkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegekek is olyan ragaszkodóak egy párkapcsolatban vagy két férfinél ez nem olyan mint egy férfi-nő felállásban?

Figyelt kérdés

Ugye azt mondják hogy a férfiak nem szeretik annyira megosztani az érzéseiket.

Vannak meleg ismerőseitek? Ők milyenek szerelmesként? Nekem csak leszbi barátaim vannak, de gondolom az más mivel ők lányok. Mi lányok meg mindenen lelkizünk XD

(Elítélő megjegyzéseket ne írjatok, ne bántsunk meg senkit, hátha van meleg fórumozó is itt :) )


2013. aug. 18. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Természetesen, jómagam meleg vagyok, s tudok egy párt akik több mint egy éve kapcsolatban vannak :) Úgyhogy igen, ugyanúgy működik egy meleg kapcsolat is mint egy "hagyományos" kapcsolat.

19/F

2013. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát sajnos sokan vannak, akiknek csak a szex kell, anál max orál aztán kb ennyi fér bele. Én speciel olyannak tartom magam mint amit a kérdésbe leírtál. 20 éves vagyok de gyakorlatilag még semmi nem volt velem és egy másik fiú között. Romantikus, komoly kapcsolatot szeretnék, és olyan fiúval is szeretnék először lefeküdni.
2013. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Én teljes mértékben elítélem az olyan kapcsolatokat akik csak a szex miatt vannak együtt,legyen szó akár meleg,akár lezbi,akár hetero párról.

Én mindig is komoly kapcsolatot szerettem volna,nyíltan kimutatom az érzéseimet,nagyon romantikus vagyok,tisztelem a párom,az érzései is fontosak,sőt!

Én mindig a szerelmemmel szerettem volna lefeküdni először.

Szóval igen,egy meleg kapcsolat is működhet ugyan úgy,mint egy hetero. :)

17/F(bi)

2013. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyetértek az utolsó hozzászólóval... Kár h manapság kevesen gondolják így :/
2013. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy örülök hogy vannak még ilyen emberek mint Ti :) Fel is pontoztam mindenkit, meg ha lesznek további válaszok akkor majd azokat is :)
2013. aug. 19. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Mi együtt élünk a barátommal, most leszünk egy évesek. Nagyon bensőséges és mély kapcsolatunk van. :) Mindketten férfiasak vagyunk és külső szemlélő soha nem mondaná meg rólunk, hogy melegek vagyunk. Amikor viszont csak kettesben vagyunk, akkor nagyon romantikusak és érzelmesek vagyunk egymással. Napközben spontán többször is megöleljük vagy megcsókoljuk egymást, ha kettesben vagyunk itthon, minden éjjel egymást átölelve alszunk el, stb. :) Szerintem nagyon is vagyunk olyan ragaszkodóak és szeretjük egymást annyira, mint egy hetero pár!


23F m

2013. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanúgy van, mint az utolsónál. Mi 3,5 éve vagyunk együtt. A meleg fiúk is szoktak "lelkizni" (legalábbis akiket én ismerek). :) Szóval együtt alszunk átölelve, hiányzik ha nincs itt (pl. ma nehéz volt elválni a vonatnál ahogy hazament), meglepjük egymást ezzel-azzal, utcán is szívesen mennék vele kézenfogva, stb. Persze van biztos olyan is aki csak szexel egyik után a másikkal és kész, de hát köztünk és köztetek is sokféle ember van :). 22 f
2013. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!