Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy talalkozzunk suli idoben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegix kérdése:

Hogy talalkozzunk suli idoben is? Pls irjatok

Figyelt kérdés
hat a szuleim es,a baratom szulei os ellensegek es nem szeretik ha talalkozunk. nyaron konnyu volt megoldani meg tavaly is de most ballagtam el 8 bol o pedig 1 evvel fiatalabb. na es a lenyeg h most behoztak ezt az uj torvenyt h az altalabosba du 4 ig kotelezo suliba lenni es neki negyed 5 ig dolgozikk az anyuja. het cegen pedig otthon vanbak a szulok es sehogy se tudunk talizni. se otthagyni egymast se akarjuk. pls irjatok ja es bocsi a sok hibaert csak telefonom vagyok es igyekeztem gyorsan irni. ja es ertelmes valaszokat. elore is koszonom :))
2013. aug. 26. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
ennyire életképtelen nem lehetsz, hivd el valahova
2013. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
uljetek le a szuleitekkel es komolyan beszelgessetek errol.mert ha tiltsak csak rosszabb.ha meg semmifelekepp nem engedik akkor mondjatok azt h mashoz mentek es ugy talizzatok.vagy kozos baratotokhoz mennyetek el ugyanakkor (persze ezt a szuloknek nem kell tudni h mind2en ottlesztek)hat hajra.sok siker
2013. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hat jo de hova? nalunk apa otthon van naluk az annya a varosba.meg nem tudunk egymashoz bujni esetleg lefekudni
2013. aug. 26. 23:14
 4/5 A kérdező kommentje:
2. koszi de mar beszelni probaltunk de nem
2013. aug. 26. 23:15
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt a barátommal :) nekünk szakítás lett a vége.. De azóta sem birom elfelejteni.. Senkit sem szerettem még ennyire. Egy megoldás van... Komolyan mégegyszer üljetek le a szüleitekkel. És mondjátok el hogy nem birjátok egymás nélkül...
2013. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!