Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények erről? Elég durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények erről? Elég durva szerintem.

Figyelt kérdés

Nem vagyok 'nyálas' fajta,de ez elgondolkodtatott..ha elolvasod,a mai 'kapcsolatok' képe rajzolódik ki előtted-a rózsaszín köd,majd a csalódás,a befejezés.Furcsa..vélemények?

Íme: "Ott akarok melletted lenni, mikor reggel van, csak nézni, mikor nyújtózol egy nagyot, ásítasz és félálomban megölelsz s hozzám bújsz; mindezt ébren- éberen akarom végignézni. Majd kiszáradt száddal, gyengéden adsz egy puszit a homlokomra és a fülembe durmogsz, mint egy maci. Ott akarok lenni melletted, mikor kijössz a zuhany alól és vizes, félig pucér testeddel mögém állsz és a nyakamat puszilgatod, mikor én a kávét csinálom a reggeli zűrzavarban. Ott akarok lenni melletted miközben elmész és nézni akarom ahogyan becsukod az ajtót.Ott akarok lenni melletted, mikor hazajössz, megölelsz és elmondod hogy milyen volt a napod. Ott akarok lenni melletted és nézni, hogy miként nézel rám. Melletted akarok lenni, amikor álmosan iszod a kakaódat, miközben a TV- ben agybutító műsorokat nézünk és hozzád bújni, akkor amikor semmi dolgom sincs és érezni, hogy biztonságot adsz, biztonságot ad tested melegsége és lágysága. Melletted akarok lenni miközben nevetsz és együtt akarok veled nevetni és egymáson nevetni; egymás butaságán.Veled akarok lenni, mikor valami fáj, vagy ha megbántott valaki.Veled akarok lenni, moziba menni, eljátszani hogy hogyan ismerkedtünk meg, újra s ÚJRA.Melletted akarok lenni minden este és reggel, melletted elaludni, hozzád bújni, "miért"- eket feltenni , mint egy 5 éves kisgyerek. Magabiztosságod mellett eljátszani egy kislányt, aki semmit sem ért, csak azt tudja elmondani, hogy mennyire szeret és becsül. Nézni akarom nap mint nap, ahogy megmosod a fogad, ahogy felöltözöl, befújod magad a parfümöddel.Veled akarok lenni, amikor beteg vagy és megcsókolni téged és nem érdekelne ha elkapnám; még ha halálos beteg is lennél. Ha az lennél, akkor addig csókolnálak, míg el nem kapom, hisz ha elvesztenélek, akkor nem lennék senki sem. Veled halnék meg, hisz az életem nélküled semmit sem érne. Nem tudnám elviselni a hiányodat, hisz akkor minden nap arra gondolnék, hogy veled akarok lenni, minden áldott nap és nézni, hogy mit- miért- hogyan csinálsz. Veled akarok lenni ráncosan, öreg, ráncos bőröddel is bearanyoznád minden napom, hisz arra emlékeznék mindig, amikor megismertelek. - Fiatalon. Egyszer mikor ott voltál nálam, csak néztelek. Veled akartam lenni, de te nem velem. Néztelek mikor felkeltél, nem adtál puszit a homlokomra, nem bújtál senkihez, hisz egyedül feküdtél az ágyadban és nem velem. Az ajtó küszöbén álltam és félve kukucskáltam befelé. Eszembe jutott a múlt, s még sok más egyéb. Végig néztem, ahogy fogat mosol, s közben én a napi rutinommal csináltam a kávét. Veled akartam lenni, s addig veled is voltam, s néztem, miként az utolsó bőröndödet viszed ki az ajtón. Néztem mikor kimentél, s nem tettem semmit, nem akadályoztalak meg utadban. Néztelek mikor visszaadtad a kulcsod, halkan síros hanggal megköszöntem. Majd kiléptél az ajtón, s néztelek, ahogy örökre becsukod azt. "


2013. aug. 27. 00:39
1 2 3 4
 1/32 WikcsyhhWokOsztTső ***** válasza:
57%
Az a véleményem, hogy bele se kezdek, túl hosszú...
2013. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem hosszú és unalmas, nem fogom végigolvasni.
2013. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
#1 a lustaság fájna...de a nevedből ítélve nem várok csodákat,ne is haragudj.
2013. aug. 27. 00:42
 4/32 anonim ***** válasza:
59%
shit happens
2013. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
De ismerős...
2013. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez hasonló pár kell.
2013. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
55%
tökömnek sincs kedve végig olvasni
2013. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 MrSlender:3 ***** válasza:
100%
szerintem... Szesz de minden mértékben..
2013. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 WikcsyhhWokOsztTső ***** válasza:
34%

Nem haragszom. Név alapján ítélni olyan, mint külső alapján.

Bele-beleolvasgattam, nem hatott meg, kevés az olyan szerelmes idézet, ami nem nyálas szöveg, ez sem azok közé tartozik.

2013. aug. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon aranyos, kar h el lett rontva a szomoru veggel. Mar az elejetol is rossz kedvem lett, mert hianyzik a baratom :(
2013. aug. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!