Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátnőm, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm, de nagyon szeretném visszakapni. Hirtelen lett egy új kapcsolata, de azt mondja semmi komoly, van még esély? Én úgy érzem, mintha még jobban belezúgtam volna, még inkább szeretném, hogy velem legyen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Csak hiányzik, de az ilyenek mindig hosszú, kínlódó folyamatok. Szerintem próbáld elfelejteni, de persze úgysem hallgatsz ilyen tanácsra :D
2008. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Most van neki egy új kapcsolata. Lehet, hogy semmi komoly, de utána lesz másik. A szakításnak okai vannak. Ha ő szakított, akkor valószínűleg már nem szeret, rájött hogy más kell neki. Ezt próbáld elfogadni. De akár próbálkozhatsz a visszaszerzésével, de szerintem csak többet ártana mint használna. Lépj te is tovább.
2008. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még ha sikerülne is vissza szerezned akkor sincs rá semmi biztosítékod hogy nem hagy el újból egy másikért,és mindig ez járna a fejedben mikor hol van kivel mit csinál,ha nem veled van! Te ezek után tudnál benne bízni?Most nehéz, de adj egy kis időt magadnak és idővel elfelejted!Nem írtad hány éves vagy és hogy meddig jártatok és hogy konkrétan miért hagyott el,lehet hogy csak te is egy futó kapcsolat voltál számára,ezen nem gondolkoztál még,már bocsi nem akarlak megbántani,de értékeld a helyzetet hogy megér e neked ennyit ez a lány??!
2008. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen "hirtelen" tudott váltani,akkor,nem voltál fontos neki.Elhagyott,szerintem hagyd.Találj egy normális lányt,akinek te is fontos leszel annyira,mint ő neked...
2008. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
23 vagyok, ő volt az első, akit igazán szerettem, mert éreztem, hogy ő is szeret stb.. bármit megadnék hogy visszajöjjön!
2008. júl. 2. 10:50
 6/6 anonim válasza:

Helló!


Igazából buzdító szavakra nem hallgatsz úgysem, ismerős a helyzet, tegnap lettem dobva. Bár nem másik pasi van a dologban, de már nem szeret úgy, mint 1 hónapja. Azóta őrlődött, hogy mondja el, is igazából tegnap is én szedtem ki belőle. Nem akart megbántani, mert féltett. A legrosszabb ráébredni, hogy már nem szeret, akiért te bolondulsz. Kegyetlenül fájdalmas a dolog, azóta nem is tudok enni. Nekem nagyon jót tett, hogy sírtam, már többször, mert így minden fájdalom a felszínre törhet. Szörnyű, abbahagyni nagyon nehéz, de az nyugalmat ad egy időre, ha a gyomorgörcsöt nem is szünteti meg. Légy ügyes, és szeresd magad, mert máshogy nem megy a megbocsátás neki és magadnak sem...

2010. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!