Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esély komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély komoly kapcsolat kialakulására?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__82872..

Ezt a kérdést írtam ide 3napja.

Most megint haladt a helyzet, meghívott magához filmezni a a hétvégén vagy jövőhéten..

Nem is beszélünk szexszel kapcsolatos dolgokról,akkor csak nem megfektetni akar:O:O

Kajak nem értem.. nem tudok benne olvasni..

Persze elfogok menni a találkára,de most hagyjam egyáltalán,hogy történjen valami?( Itt csak csókra gondolok.. )

Szerintetek?


2010. máj. 5. 12:49
 1/2 A kérdező kommentje:

Plusz én komolyan gondolom a dolgot..

Én hosszabb távon is ellennék vele..

2010. máj. 5. 12:50
 2/2 anonim válasza:
Akkor várd meg,hogy mi fog történni. Ha nagyon a sex irányába terelődnek a dolgok, akkor egyértelmű... Esetleg egy olyan szituba kérdezd meg, h ő ezt hogy gondolja! De am sztem még korai minden!
2010. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!