Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Adnátok tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek a barátommal, felmerült az a lehetőség, hogy 11 hónap múlva odaköltözöm. Viszont...addig kikészülôk idegileg... pár napja, mióta hazajöttem, alig iszok, alig eszek..és csak sírok... Anyukám meg nem az a fajta, aki vígasztal... A lényeg az, hogy én most szeretnék menni..mert belepusztulok a hiányába, de nem akarok a szüleinek gondot okozni..mert a sulit is be kéne fejezni..(okj-s képzésen vagyok, van ott is ugyanilyen szak, csak lehet, hogy más könyvek kellenének). Na meg az öcsémet sem szeretném itt hagyni, mivel..anya néha iszik...azért is, mert néha nincs mit enni....télre nincs tüzelőnk stb..Szóval...tanácsot kérnék, tőletek, mint kívülállóktól, hogy mi legyen, mert nekem fogalmam sincs. Megjegyezném, hogy barátom is szeretné, ha mennék, csak azt mondogatja, hogy nem kéne anyától haraggal elválni... 20\L

2013. aug. 27. 10:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha barátod szüleit normálisabbnak gondolod, akkor tényleg minden afelé billen, hogy oda költözz.


Minimális kis pénzt azért jó lenne keresned. Esti OKJ-s képzésnek tényleg akkor lenne értelme, ha dolgoznál. Nappali képzés folytatása esetén meg diákszövetkezetes munkát vállalhatnál.


36F

2013. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, dolgozni kéne..csak nincs rá nagy esély.. ez a baj..
2013. aug. 27. 12:27
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez negatív hozzáállás!


Fősulisként én mindenféle diákmunkát vállaltam, még hómunkásnak is elmentem.

Ahhoz pl. hogy áruházban árufeltöltő legyél semmi képzettség nem kell, ha ápolt és csinos vagy akkor könnyen lehetsz jobb üzletben is eladó.


36F

2013. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!