Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy barátom, akivel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátom, akivel nem ismerjük egymást, csak az interneten keresztül. A többi lent (? ).

Figyelt kérdés

Szóval itt ismertem meg és szinte minden nap beszélgettünk, de mivel távol van, ezért múlthéten így kb megszakította velem a kapcsolatot. Én nem akartam vele járni, csak nagyon jó barátom lett. Van egy közös game,ahol mindketten játszunk és ugye ott beszélünk, és kicsit rosszindulatú lett velem.

Tényleg csak barátok voltunk, de akkor is így megszakítani egy kapcsolatot napról napra?

Egyébként nekem sokat jelentett...

DE nem úgy.



2013. aug. 27. 12:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit tegyek ez ellen?
2013. aug. 27. 12:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez képcsere után történt?
2013. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj rá, és kérdezd meg tőle, hogy ezt a viselkedést vegyed-e a barátságotok végének. Ha nem reagál, akkor a válasz egyértelmű, ha visszaír, akkor abból biztos megtudod. Az egyenes út a legrövidebb, és így a legtisztább.
2013. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a képcsere útán, egész nyáron fumáltunk...
2013. aug. 27. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!