Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet interneten keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet interneten keresztül ismerkedni tinédzser értelmiségekkel?

Figyelt kérdés
Okos, kedves, intelligens, humoros egyéniségekkel, akiknek mindenről megvan a véleményük, és lehet velük értelmesen beszélgetni. Tudom, rettenetesen válogatós vagyok ilyen téren, és természetesen hajlandó vagyok engedni is ezekből a tulajdonságokból, de... úgy veszem észre, hogy egyre kevesebb az ilyen jellegű fiú. Hol vannak?
2012. jún. 29. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért, ti, lányok, hol vagytok?
2012. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szó, amit keresel: értelmiségi. Amúgy, nem nagyon létezik ez a kategória tinédzser korban, bár... azt hiszem, te a viszonylag komoly, értelmes srácokat keresed, ami tény, hogy elég nehéz feladat, de azért lehet találni... Ha érted, mire gondolok... ;)
2012. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A friendzone-ba.

(Viccnek hangzik de néz körül ott is, lehet talán eddig csak barátként néztél egy fiú barátodra de ha tetszik neked akkor megér egy próbát.)

Amugy netten nem lehet ismerkedni csak 18 éven felül.

Úgy értve hogy általába társkereső oldalon 18 éven felüli pasik vannak csak. 18 alatt nem nagyon találsz.

Fb-n alapból ha ismerkedsz egy fiúból abból semmi se lesz.

Chat-eken próbálhatod még meg, de ott se érdemes ismerkedni ha aztán rájössz hogy a pasi csúnya vagy messze lakik.

De szerintem ne nagyon próbálgasd netten, tapasztalatból mondom hogy én nekem eddig minden nettes ismerkedésem nem tartott több mint 1hónapot kb. Tisztelet ha valakinek sikerült egy jó kapcsolatot interneten keresztül összehozni. :D( nem mondom hogy ne próbálkozz interneten de mondom szerintem semmi komolyat nem fogsz találni főleg olyat nem amilyet te leírtál)

2012. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milliokat kaszalna az, aki nyitna egy tarskeresot ennek a retegnek :) Itt vagyok okos, jovokeppel rendelkezo 21/F es sehol nem talalok ertelmes baratnot magamnak.
2012. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ÉrtelmiségInek általában akkor nevezünk valakit, ha elvégzett egy egyetemet, és szellemi munkát végez. Na mármost ez nem tinédzser, értelemszerűen.


És valóban kevés van, járj el valami hobbi-klubba, kezdj el valami elitebb sportot, jobb ötletem nincs. 16 évesen még nem voltak ekkora igényeim, én később jöttem rá, hogy a kapcsolatban hasonló értelmi színvonal sem árt, ha hosszú távra tervez az ember.


24/N

2012. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jah, most láttam, hogy az interneten-kitétel is benne volt a kérdésben. Akkor nem szóltam.


Sehogy nem lehet.


24/N (5-ös)

2012. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt más témakörben tevékenykedj, talán tudomány,filozófia, vagy egyéb műveltségi területen írogass, hátha ott találsz olyan egyéniséget , aki megfelel az elvárásaidnak.

Fórumokon.

2012. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy (ahogy én vettem észre), minden oldalon a bunkók vannak többségben. De lehet találni értelmes embereket is, csak jóval kevesebbet.
2012. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert hát attól is függ... Igaz, én már nem vagyok tinédzser a 27 évemmel, de a többi rámillik. :)
2012. jún. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!