Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék így párkapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék így párkapcsolatra szert tenni?

Figyelt kérdés

A történetem röviden:

Édesanyám 9 hónappal ezelőtt meghalt, még előtte mikor beteg volt barátnőm elhagyott mert hogy nem tudunk eleget együtt lenni, mert sokat járok be a kórházba. (Faterom tesóm nincs)

Annyi fizum van amiből pont kijövök hónap végére, ki vagyok számolva fillérre pontosan.

Míg kifizetem a számlákat annyi pénzem marad hogy kaját tudok venni amivel kihúzom. Slussz.


Előtte el tudtam menni barátokkal szórakozni most így nem tudok mert nem várhatom el h fizessenek.

Max a helyi boltba tudok elmenni ahol emberek vehetnek körül.


Internet az nem az én világom h azon társkeresőzzek, próbáltam de ugye utazás az pénz meg valamit az embernek csak fizetnie kell néha.


2013. aug. 27. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Úúú haver, hát részvétem. Nem tudom valójában nincs ötletem. Max a boltban tudnál valakit megismerni de gondolom ott már mindenkit ismersz. Ez tényleg nem könnyű, pénz nélkül meg pláne.

Neten meg tényleg az van hogy legyen azért elég pénzed...

2013. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a "párkapcsolatra szert tevésnek" nincs algoritmusa. Sajnálom ami történt. Még így is számtalan lehetőséged van azért. Parkokban is összefuthatsz valakivel.
2013. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja nem teljesen úgy értettem. Csak hogy egyáltalán megismerni valakit.
2013. aug. 27. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Még hogy a net nem a te világod:) Sosem hittem a direkt keresgélésben de mondjuk ha valakinek fontos hogy akit keres reálisan gondolkozzon és legyen munkája ne szórja a pénzét akkor már is ezt megismerheti benned. Tehát ha akarod ha nem most igeni s a neten keresel társat és fontos hogy nem önsajnáltatással írtad a kérdést mert attól mindenki menekül. Igen vannak emberek (én is) Én is utálok egyedül lenni ráadásul egy ismeretlen helyen kell néha tartózkodnom úgy értem ahol senkit nem ismerek és furi hogy még csak flirtelgetés sincs:) Aztán ha van kapcsolata akkor másféle problémák lehetnek. Ezzel együtt jó hogy megvan benned a nyitottság az ismerkedés iránt. Kitartás, fel a fejel
2013. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ne várd a csodát, mert nem fognak a nyakadba hullani a vágyaid! Tegyél is értük! Ha nagyon akarod akkor adj bele mindent, és bízz magadban. Hidd el ennél nem tudsz többet tenni.

Az utcákon nem szoktál járkálni? Nem szoktál menni olyan helyekre, ahol esetleg összefuthatsz valakivel, akivel majd, később egy boldog családot építhetsz fel?

Ne add fel, és akkor minden menni fog...;) Persze ez nem ilyen egyszerű tudom, de ez csak egy biztatás volt.

2013. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Háát egy kisebb 13.000 fős városban lakok, ahol úgy azért látásból majdnem ismerünk mindenkit.


De köszönöm a bíztatást, szó sincs arról hogy feladnám csakhát most ez így nem könnyű.

Ez egy családi ház ahol élek, gondolkodtam hogy eladom , de nem szívesen tenném.


Talán lakótársat keresnék nadehát abban meg is kéne bízni, nem tudom. Talán ezaz amit megpróbálnék és akkor maradna pénzem is.


Nem is akarok sírni nem az én stílusom.


Köszönöm a biztatást, próbálkozni fogok.

2013. aug. 27. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!