Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki mennyi idöt áldozott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyi idöt áldozott egy párkapcsolatra vagyis ugymond mennyit küzdött az általa kiszemelt személyért?

Figyelt kérdés

És ha sikerült mennyi ideig voltak vagy vannak már együtt ?


Elsösorban a fiuk/férfiak válaszára lennék kiváncsi de lányok /nök is fordított esetben válaszoljanak légyszíves



2013. aug. 25. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de amúgy 1 hónapig randizgattunk. Sajna azért nyúlt így el a dolog, mert távol laktunk egymástól és alig volt megoldható a találka. Több mint 2 éve együtt.
2013. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
En sokat küzdöttem kettőnkért...Végül én szakítottam 25/f
2013. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én egyszer csajoztam sikeresen, a többi esetben a nő kezdeményezett.

Akkor kb 2 hónapig leveleztünk, a harmadikon találkoztunk, az nap... sok minden történt, attól kezdve jártunk, kb 4 évig voltam vele, az első napi szexuális dolgok ellenére.

Mert sokan mondják, hogy aki hamar adja magát, az könnyűvérű.

Pedig szerintem csak nem várat magára, és bízik a kapcsolat hosszúságában.

2013. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem küzdöttem.


Azon a véleményen vagyok, hogy aki saját szabad akaratából mellettem akar lenni-az itt lesz, aki meg nem, azért én küzdhetnék-csak felesleges.Mert az olyan is.

2013. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
mi 3 hónapig "ismerkedtünk" és csak a 3. hónap vége felé jöttünk rá, hogy nem illünk egymáshoz, így nem sok lett a dologból
2013. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Fiú vagyok

3 napig, szóval most pénteken találkoztunk és ma jöttünk össze :)

Közben írtunk egymásnak

2013. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az eddigieknek köszönöm a válaszokat :D csak hogy én is válaszoljak körülbelül 8 és fél honapja küzdök a bizonyos lányért :D
2013. aug. 25. 22:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Az első komolyabb barátom 9 hónapig küzdött értem, megkapott, 3 hónap után szakított...
2013. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A 8. az élő példa, miért nem kell sokáig futni egy lányért sem...
2013. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én barátommal 1 évig szerencsétlenkedtünk egymással, bár mindig is tudtuk, hogy több van, mint barátság, még sem mertük egymásnak elmondani. Utána egyszer randiztunk, nem kellett több :D Most leszünk nem sokára egy évesek és imádjuk egymást :) 23/L
2013. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!