Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Belemennétek egy barátságba olyan nővel, akiről az az információ, hogy minden párkapcsolata egy hosszabb barátsággal indult?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben is taszító barátnak lenni? Huszonévesek válaszát várom főként. :)
2013. júl. 26. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ó talán.

De szerintem nem.

2013. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi abban a kockázat, hogy a párkapcsolat barátságból indul?
2013. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi abban a kockázat, hogy a barátságból lehet hogy párkapcsolat lesz?? Én sem értem mi ebben a probléma. Másrészt ez nem kötelező dolog, ha ő esetleg kezdeményez és te csak a barátja akarsz maradni, akkor nemet mondasz és kész. Nem kell járnod vele majd 2 hónap múlva mindenképp, ha most barátkozol vele..
2013. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel hogy ha együtt lesztek akkor is alakulhat a barátságából szerelem, és ha irántad lanyhulnak az érzései és olyan tipus akkor el fog hagyni érte.
2013. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi benne a kockázat, hogy esetleg alakul valami a barátaival később hiába leszel a párja. Azt még most nem lehet tudni róla, hogy hogyan kezelné ezt a szitut, engedne-e az érzésnek, vagy veled maradna. Ha ennyire kiismered és eloszlatod a kétségeidet akkor oké. Igyekezz majd úgy intézni, hogy veled töltse az ideje nagy részét ne a barátaival igy csökken a rizikó. Probléma megoldva. Egyéb kockázatot nem látok.
2013. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!