Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt hogy beképze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt hogy beképzelt vagyok?

Figyelt kérdés
Nem a legjobb az alakom és kicsi a cicim is, meg egy picit nagy a fenekem. De abszolút nem vészes, mivel 168 cm vagyok 52 kg és 90/B-s a cicim. Én elfogadom magamnak amilyen vagyok, szeretem a testem erre sok embertől azt kapom vissza hogy egy beképzelt rib_nc vagyok. Miért? Mert elfogadom magam olyannak amilyen vagyok?
2013. aug. 27. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
küldj képet.
2013. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kuldj nekem is :))
2013. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A B mióta kicsi? Tanuld már meg mit jelent az a szó.
2013. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezt ennyiből nem lehet megmondani. Amíg nem ismernek az emberek, rólam is azt hiszik, hogy beképzelt vagyok. Több barátnőm is mondta, hogy anno mikor meglátott, azt hitte, hogy egy nagyképű, beképzelt p*csa vagyok, de kellemesen csalódtak. Én magamról tudom, hogy miért.

Nehezen bízom meg az emberekben és amíg nem ismerek valakit, kicsit távolságtartó vagyok és nehezen oldódom. Vannak tőlem szebb lányok is, de nem mondanám magamat csúnyának.


Neked kéne rájönni, vagy esetleg megkérdezni azokat, akik beképzeltnek tartanak, hogy miért mondják ezt :)


19L

2013. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Most itt nem a kép küldésről van szó skacok. Nem küldök képet senkinek mert idegennek nem mutatom magam interneten keresztül.

Csak azt kérdeztem, hogy most attól, hogy elfogadom magam olyannak amilyen vagyok, miért számítok beképzeltnek?

2013. aug. 27. 13:11
 6/13 anonim ***** válasza:
nem mondanám kicsinek...sztem a stílusod miatt mondhatják azt h beképzelt vagy.
2013. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

könnyű a másikat kritizálni és mivel elfogadod magad, csak így tudnak belédkötni

ne is figyelj rá

2013. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja, amit még hozzáfűznék, ahhoz a mondatodhoz, hogy elfogadod magad. A legtöbb ember önbizalomhiányos, még ha nem is mutatja ki, nagyon sokan. És nem szeretik, azokat az embereket, akik elfogadják magukat, harmóniában vannak magukkal. Ettől már egyből beképzelt leszel. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.


De ha már valaki ismer, és úgy mondja, hogy beképzelt vagy, akkor ott vannak bizony gondok.


#4-es voltam

2013. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mások talán jobban megtudják ítélni, mint Te, nemgondolod?
2013. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A magasságod és súlyodból ítélve vékony vagy. Akkor meg hogy a fenébe lehet hogy 90es melltartót hordasz? o_O Annyira széles a hátad vagy hogy lehet? én 173 centi vagyok és 66 kiló, 75C-s melltartót hordok.


A kérdésre válaszolva: Sok ember szemét szúrja ha vki jóban van magával és el akarják venni az önbizalmát. Sokan így próbálják kompenzálni a saját önbizalomhiányukat. Van ez így.

2013. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!