Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ha a barátnőtök több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha a barátnőtök több éven keresztül is jól néz ki, ápolt és természetes akkor meg szoktátok olykor ajándékozni egy-egy ruhával, táskával akár kozmetikai/wellness kezeléssel - még akkor is, ha önálló?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 14:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
?
2013. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
sosem veszek ruhát meg ilyeneket magagának válogatja wellnessezni voltunk sokszor de azt csak a lazítás miatt
2013. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Elég hülye a logikád.
2013. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy intelligens emberek is olvassák ezt a kérdést, nem mint az 1es és 3as. Aki nem képes válaszolni, az lapozzon egyet egyszerűen. Köszi.
2013. aug. 24. 14:16
 5/17 ASOT ***** válasza:
21%

Szóval ha a gyerek hazahoz 5 piros pontot a suliból akkor megajándékozom egy fagyival, hogy jajj de ügyes voltál kincsem!! ??


Ha a barátnőm szépen tartja magát hónapok után is akkor megajándékozom egy ruhával, hogy jajj de ügyes voltál kincsem!! ???

2013. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem értetted a kérdést ... lapozhatsz. Puszi.
2013. aug. 24. 14:17
 7/17 ASOT ***** válasza:
21%

De igen nagyon is értettem drága!


Ezek szerint te tetted fel rosszul a kérdést.

2013. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én igen, mivel elvárom hogy csinos és nagyon ápolt legyen (néha kicsit kritikus megjegyzéseim is vannak, ha azt látom hogy valamiben kicsit is elhagyja magát), ezért gyakran biztatom hogy válasszon magának ruhát, parfümöt, kozmetikai kezelést, amit fizetek.


Mostanra pl. szerencsére már elfogadta, hogy nekem tesz szívességet azzal, ha jár lézeres szőrtelenítésre, amit én örömmel fizetek.


36F

2013. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

14:20-as.

Te biztos okosnak tartod magad, lehet h az is vagy.

De itt téged csak lenyúlnak és papucsnak néznek.

2013. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Bocsi, de valamennyiből tényleg hülye a kérdés.

Így olyan, mintha azért ajándékoznád meg, mert a ápolt...,

de nem azért kell sztem, hanem, h jó napja legyen, jól érezze magát, kedveskedj neki, örömet okozz neki...

S sztem mindenki örül bármilyen ajándéknak, ha fiú, ha lány, még ha sok ruhája, táskája is van, egy plusz mindig elfér sztem neki (főleg csajoknál, akik halmozzák a stuffokat), örül, h gondoskodnak róla, érzi, h fontos számodra..., még akkor is sztem, ha önálló.

Sztem, de én nem bírok nagy tapasztalattal, de ezt józan ésszel erre jutottam.

2013. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!