Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van annak ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak ha két ember többször újrakezd egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A volt barátomról van szó, aki kb 2 hete szakitott velem, elötte volt egy 2éves kapcsolata és azért lett annak is vége mert a fiu megunta és ellaposodott a kapcsolatuk.Meg már régebb ota én tetszettem neki, mi összejöttünk, de a volt bnöje továbbra is hivogatta és irt neki.Nem tartott csak kb 2 hónapig a kapcsolatunk, de most ugy néz ki megint összejöttek.Csak nem értem h nekem is mondott rola mindent (a lányrol)közbe a lány meg összejött a fiu un.tesojával, amikor meg mi szakitottunk egyböl ő is otthagyta, azt is eltudom képzelni h megint visszakönyörögte magát hozzá, de nem gondoltam h vissza is veszi.

úgy nézett ki az egész h komolyan gondolja velem

nem igazán éreztem semmit iránta csak jó volt vele lenni, most meg mégis rosszul érzem magam és nehezen tudom tultenni magam


2009. márc. 11. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? A leírtak alapján gyerekek. De legalábbis a barátod mindenképpen az.

ha még mindíg a régi nőjével kavar, érzelmileg nyilván nem szakadt el tőle, nincs lelkileg felkészülve egy új kapcsolatra, és te sem jelentettél neki túl sokat.

Ha neked sem jelentett sokat, valószinüleg csak azért érzed rosszul magad, mert a hiúságodat bántja a dolog.

Felesleges foglalkozni a dologgal, nem voltatok egymáshoz valók, ennyi. Amíg nem lépsz túl ezen a dolgon, Te sem leszek alkalmas arra, hogy új kapcsolatot kezdj.

2009. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is jelentett neked semmit, akkor ne aggodj. talan nem lesz akkora lelki seb, mintha ő lett volna a nagy szerelem. ha a pasi ennyire nem tudja h mit akar akkor meg sem érdemel egy komoly kapcs.ot. nyugi, van még sok rendes pasi.
2009. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyerekszerelem. Ne keress értelmet benne.
2009. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!