Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy zajlott ez az esemény?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlott ez az esemény? Érdekelne ki mit vett a barátnőjének az 1 éves évfordulóra és hogy hogyan ünnepeltétek! Nálunk és hamarosan aktuális a dolog!

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Reggeltől estig keféltünk mint a nyulak.
2009. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

másnap jöttem rá,hogy jé,tegnap volt 1 éve h együtt...

de párom sem tartja számon,2 évest se ünnepeltük,3mat se fogjuk sztem

lényegtelen

jó együtt mindennap,nem 1 napon mulik..

22/L

2009. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi nem vettünk semmit mert az olyan egyszerű lenne és személytelen. Mindketten készítettük az ajándékokat teljesen személyre szólóan, amiről tudtuk, hogy a másik régóta vágyik rá.
2009. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvittem egy wellness-hotelbe 3 napra.
2009. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a wellness hotelen én is gondolkozok + ajándék is lesz!
2009. okt. 31. 11:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi úgy ünnepeltük, hogy együtt töltöttük azt a napot, illetve az ESTÉT! :D Én a barátomat a 2. évfordulónkon azzal leptem meg, hogy vettem egy nagyon szexi fűzőt és míg fürdött előkészítettem a terepet (hangulatvilágítás, mécses, halk zene). És abban a szexi ruhában vártam! :D
2009. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmentünk vacsorázni:) és egy-egy ezüst karika gyűrűvel, csak jelképesen, hogy együtt vagyunk, összetartozunk, és szeretjük egymást:) mostmár 2 és fél éve... a másodikat már nem tartottuk annyira számon.
2009. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!