Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem azt, h nem vagyok számára fontos?

Figyelt kérdés
17/L vagyok...és úgy érzem,h a barátomnak nem jelentek semmit,persze ő ezt nem így állítja,mondja a süket dumáit,ha nem lennél az,akkor nem járkálnék le hozzád stb...a lényeg. Előző barátomat alig bírtam levakarni magamról szex téren,neki meg könyörögni kell...kollégista vagyok,mikor hazajövök pénteken mindig ő kezdeményez,de utána én még igényelném többször is...Azzal magyarázkodik,h ő kijött a rutinból,ellustul,meg szerinte nem a szex határozza meg döntően a párkapcsolatot,fontos neki,de megelégszik néha azzal,ha hozzábújnak...A másik,h be se mutatott még a szüleinek...jó tény,h elég elcseszett szülei vannak,de akkor is...Tegnap úgy volt,h együtt megyünk bulizni,felhívom,h jön e,erre benyögi,h bocsi nem férek be...mondom és ha nem hívtalak volna akkor nem is szóltál volna? És rácsaptam a telefont...De akkor sem bírom fel fogni ezt a szexes dolgot,ez nonszensz,ilyen nem létezik,h vki 22 évesen beérje hétvégén egyel,kettővel,főleg h egy hétig nem lát...mondtam neki,h szeretlek,kussba maradt...semmi reakció...Nem értem tényleg...
2013. febr. 3. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, most.
2013. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem neki nem olyan fontos a kapcsolatotok, mint neked :( Amúgy mióta vagytok együtt?
2013. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
December 21-én ismerkedtünk meg,előtte is ismertem látásból,mert odavalósi ahová én...Hahha ez jó kérdés,erről még nem is beszéltünk igazán,azt se tudom,honnan számoljam,h együtt vagyunk...felhoztam neki ezt a témát,de ő megint hárított,h beadta munkaügyben a jelentkezését messzebb helyekre,és ha felveszik,akk mi van? Mondom semmi,én tudok várni,volt már távkapcsolatom...mondjuk ott azért bírtam mert nem szerettem,nála nem tudom,h működne,de úgy gondolom akik szeretik egymást azokat csak még jobban összekovácsolja:/
2013. febr. 3. 12:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor viszonylag még friss ez a kapcsolat. Próbáld meg vele megbeszélni a problémáidat, hogy neked mi a nem jó ebben a kapcsolatban. Ha tényleg szeret, akkor tenni fog azért, hogy jobb legyen, ha nem, akkor meg felesleges ezen tovább rágódnod :(
2013. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam már neki többször,azt mondta hülye vagyok,ha nem lennék neki fontos akk nem itt lenne,nem járkálna hozzám,nem vinne el ide-oda stb...Elég gáznak érzem már így is magam,h lány létemre nekem kellett kimondanom elsőnek,h szeretlek,erre meg kussba marad...mondom kösz...Tegnap is 2x orálisan kielégítettem,mikor meg mondtam neki,h ő nem csinálná e nekem,elkezdi most nincs kedve hozzá...jó helyette szexeltünk,de akkor is,sztem a szexhez több erő kell mint ahhoz,nah mind1.
2013. febr. 3. 12:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Szexben, meg lehetséges az is, hogy ő tényleg nem kívánja annyiszor, lehet alacsonyabb a vérméséklete. Viszont akkor tényleg elgondolkodtató, hogy megéri ez neked, mert ugye neked meg ennyi nem elég, és ezt meg is értem.
2013. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Végülis nekem nem annyira fontos ez,én is megelégszem azzal,ha csak hozzám bújnak,de az előző kapcsolatom elég szar volt,a szex is,vele meg jó,és szeretem is...mindjárt másabb...Jó értem én,pénteken mindig ő kezdeményez,kell egy kis idő a regenerálódáshoz,egyből nem tudja egymás után 3x,mert elfárad...de mit tudom én,csak fura volt nekem...tegnap is úgy szerettem hozta nekem a kis milka csokiját...fel is hívott,mert jött pénz a telefonjára,érzem,h fontos vagyok neki,de ugyanakkor néha olyan furcsa nekem...Írták már nekem,h nem mutatja ki az érzelmeit olyan,ami igaz is...de nem tudom...facebook-ra se rakja ki...jó tudom nem a facebook fogja meghatározni,de olyan jó lenne vele dicsekedni,h ő az enyém,nőből vagyok jót tenne a lelkemnek érted :/
2013. febr. 3. 12:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, értem hogy mire gondolsz. Akkor adjál még neki egy kis időt, lehet neki több idő kell neki ezekhez a dolgokhoz, meg hogy jobban kitudjon bontakozni. A szüleit meg lehet hogy valamilyen szinten "szégyelli" és azért nem akarja még a bemutatkozást.
2013. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem is,ahogy mesél róluk,mindig panaszkodik nekem,h már megint cigánykodnak,meg ilyen balfa*zok stb...
2013. febr. 3. 13:05
 10/12 Laylah ***** válasza:

Azt írtad, jelentkezett melóra valahova messzire. Nem gondolkodtál még azon, hogy nem akarja esetleg beleélni magát a dologba emiatt? Ha mennie kell, és szeret téged, sokkal nehezebb elszakadni, mint ha távolságot tart. Mert valószínűleg ezt teszi: direkt nem akar közelebb kerülni hozzád, nehogy tényleg beléd szeressen. Fontos vagy neki, de nem akar szerelmes lenni, amíg tutira el nem utasítják melóból. Gondolom, távkapcsolatot meg nem akar, ami viszont érthető (a távolság nemhogy összetart, de viszonylag hamar szétválaszt egy párt).

Szerintem ez a "képlet" pont ráillik a helyzetetekre. Várni akar, amíg választ nem kap a melóról, addig ez így marad...

22/L

2013. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!