Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác néha fogyaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác néha fogyaszt hallucinogéneket, az mennyire zavaró?

Figyelt kérdés

A hallucinogénekről annyit, hogy nem alakítanak ki függősséget, sőt ideiglenes toleranciát váltanak ki a használat utáni napokban. Nincs bizonyítva, hogy bármiféle testi kárt okoznának és a lelki függősség sem jellemző. Csak pszichés károkat okozhatnak, de ha az embernek van már némi tapasztalata, ettől sem kell nagyon aggódni.


Ellenben utat mutathatnak az önismeret terén, közelebb vihetnek a természethez, spiritualitáshoz. Mit gondoltok?


2013. aug. 27. 16:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy nekem is adhatnál belőle :D
2013. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
50%
Nem teszek különbséget egyik drogos között sem. Ha neki ez kell, hogy önismerethez jusson, hát csinálja. Ettől én még teljes jogon lenézhetem. Általában a "nincs bizonyítva, hogy bármi kárt okozna" jellegű kijelentések, azoknak valók, akik tisztában vannak vele, hogy amit tesznek káros, csak kell nekik egy indok amire hivatkozhatnak.
2013. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Lelki függőséget ki tud alakítani, ha testit nem is... Amúgy én úgy vagyok vele, hogy a fantázia a legjobb szer, szépen natívan, mindenféle adalék nélkül.
2013. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
51%
A hallucinogének tényleg nem károsak testileg annyira, mint a többi drog. LSD pl.
2013. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
mmint az lsd a hallucinogén, és nem káros annyira, mint pl a heroin
2013. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

"Általában a "nincs bizonyítva, hogy bármi kárt okozna" jellegű kijelentések, azoknak valók, akik tisztában vannak vele, hogy amit tesznek káros, csak kell nekik egy indok amire hivatkozhatnak."


Azért írtam le ezeket, hogy megelőzzem (vagy legalábbis megpróbáljam) a teljesen sztereotíp, és hozzánemértő beszólogatásokat. Amúgy nem gondolom, hogy amit csinálok az rossz. Abszolúte nem :P

2013. aug. 27. 16:52
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

nálam kizáró ok lenne, nem járnék olyan fiúval aki hallucinogéneket szed

akkor se ha csak néha és ha nem is olyan erős

2013. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
56%
ki a f#szt érdekel mit csinálsz a nyomorult kis életeddel? kábítószerezzél nyugodtan, és rohadj meg :)
2013. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%

Engem zavarna, mert persze igaz amit írsz, de sosem tudhatod mennyire tiszta az anyag, mit kapsz legközelebb, mit próbálsz ki, milyen hatással lesz rád. Nem szeretném, hogy egyik éjszaka lerágd az arcomat :)

Én lenézek minden drogost, alkeszt, játékfüggőt, stb. Nem érdekel, ki hogyan magyarázza ki magának. Spiritualitás pfft, l0faszt! :)

2013. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy elítéljem a droghasználatot, nem kell értenem hozzá. Egyébként meg persze, hogy nem gondolod rossznak amit csinálsz, hisz akkor nem csinálnád (legalábbis gondolom). Egyik drogos se hiszi, hogy amit csinál az rossz lenne, ő csupán csak szeret ellazulni, vagy bulizni egy nagyot. Ha ez nem megy tudatmódosító szerek nélkül, hát az már nem az én problémám. Véleményt kértél, hát tessék ez az enyém.
2013. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!