Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz boldognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz boldognak lenni?

Figyelt kérdés

Az első barátom hónapokig csalt egy ismerős csajjal, de nem vallotta be, csak amikor már magamtól is rájöttem.


A második barátommal sokáig minden rendben volt, nagyon rendes, érettebb pasi volt, de valahogy elhidegültünk, nem tudtuk összeegyeztetni a dolgainkat.


A harmadik egy hétpróbás szélhámos volt, de az egész családom megbízott benne (persze én is) és hónapokig hittem benne, hogy megfogtam vele az Isten lábát. Kiderült, hogy csak sokadik voltam a sorban.


Van még itt valaki, aki ilyen szerencsétlen a szerelemben, vagy tényleg kezdjek aggódni?


2013. aug. 27. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha külföldiekkel próbálkoznál? más kultúra, más szokások, és a nőket is jobban tisztelik.
2013. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem külföldiekkel kell próbálkozni, hanem normálisakkal. Értsd: ne a pénz és a 10-es arc legyen a fő szempont.
2013. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hogy jobban tudjuk értékelni.


Amúgy vannak rosszabbik is,nyugi. Ne add fel.

2013. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig sem a pénz és a 10-es arc volt a szempont, megnyugtatlak. :)
2013. aug. 27. 17:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Én is így vagyok vele, csak én a másik oldalról.
2013. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha elmesélném életem történetét,rájönnél,hogy az emberek kb. 80%-a folyamatosan azért küzd,hogy boldog legyen,de többnyire sikertelenül.A szerelem egy nagy lutri.Hosszú és rögös út vezet ahhoz az emeberhez,aki mellett majd leélnéd az életedet,és ha megtalálod,még az sem garancia semmire.
2013. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De szerintem meg a külföldiekkel kell. Magyarország egy depressziós ország, mellesleg a férfiak is tök bénák... normálisak? Azok nincsenek... mindenki rá van szállva erre a pénz témára, ami már magában szánalmas, h ha vki nem talál magának vkit, akkor mindjárt ráfogják h a pénz miatt van.
2013. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt kihagytad, hogy a külföldiek nem ilyen csórók.
2013. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ASOT ***** válasza:

Nehéz az élet. Nem mindenkinek sikerül elsőre, sőt harmadszorra..negyedszerre sem.

PErsze..mindenki menjen külföldre nem?? :)

Aztán kihal az ország és probléma megoldva.


De ez mind apró elenyésző probléma a mellett hogy reggel elfogyott az a nyamvadt cukor és senki nem volt képes elmenni és venni. Borzalmas volt a kávé íze cukor nélkül.

2013. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne hisztizzetek már! Van akinek könnyebben van akinek nehezebben jönnek össze a dolgok.

Igen Magyarország egy szemét pénzvilág, sajnos a legtöbb helyen sz....ar a fizu örülnek ha megélnek.

Igen pénz probléma van.

De ezt olykor a nők nem is akarják felfogni. De lényegtelen.


Nem kell egyből feladni.

2013. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!