Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen világ ez? Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen világ ez? Hogy lehet itt boldognak lenni?

Figyelt kérdés

Normális, igényes, humoros, intelligens fiatal srác vagyok, kn 0 sikerrel a nőknél, mert ez nem elég. Senki nem akar velem járni, vagy csak olyanok, akikhez egyáltalán nem tudok vonzódni (ez nem azt jelenti, hogy csak 10/10-es nővel jönnék össze, csak hogy nézzen ki nőnek). És nem vagyok egyedül, ezt látom mindenhol.

És akkor ott vannak azok az emberek, akikben amúgy semmi érdekes nincs, de magasak, jóképűek, pénzesek (ők vagy a szüleik). Ismerek pár ilyet. Mindegyikre másznak a nők. Szó szerint. Van amelyiknek most egyszerre NÉGY barátnője van.

Hogyan legyen boldog akkor egy átlagos kinézetű srác, aki ugyan mindent megtesz, hogy kihozza magából a maximumot, meg hogy társat találjon, és mégis mindenki elküldi, miközben azt látja, hogy a szerencsésebbek meg SEMMIT nem csinálnak, és megkapják azokat a lányokat, akikről ő csak álmodozik?


2012. máj. 7. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

te is 4 barátnőt akarsz?


amúgy én is mondhatnám,hogy a pasiknak csak a szopós ribik kellenek a normális csajok meg max főzésre.

2012. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha boldog akarsz lenni, ne a kulsosegekre hajts.
2012. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneken gondolkozol, simán akaszd fel magad.
2012. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem a külsőségekre hajtok, de remélem nem olyan rohadt nagy elvárás, hogy olyan párom legyen, akihez tudok szexuálisan vonzódni. Én se vagyok ronda, állapotomtól függően 6-7/10 szerintem, és egy ilyen átlagos külsejű lány nekem már jó is lenne, ha a személyisége megfog. De nekik sem kellek.
2012. máj. 7. 11:41
 5/14 anonim ***** válasza:

Ilyeneken gondolkozol ember, csodálkozol, hogy nem kellesz a csajoknak, hát mentálisan egy földieper szintjén vagy, szedd már össze magad!

Mi alapján lesz valami 7/10-es? Lehet egyik csajnak annyi vagy, a másiknak 9-es, a harmadik meg arra sem lesz hajlandó, hogy leosztályozzon.

Intelligens srácnak tartod magad? Akkor viselkedj is úgy.

2012. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem gondolkodnék ilyeneken, ha normálisan mennének a dolgok. Az ember akkor kezd agyalni, amikor valami sehogy sem akar működni.
2012. máj. 7. 11:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Amíg ezen az oldalon keseregsz,filozofálsz,addig ne is csodálkozz,hogy ez így van!Nekem sem könnyű rendbe szednem a magánéletem,és bizony ezzel vagyunk így egy páran,de hiszem azt,hogy valakinek vagyok annyira értékes,mint amennyire én saját magamnak.Teszem a dolgom,élek,megyek tovább.Adok magamra,próbálom magamból a legjobbat kihozni,aztán majd alakul valahogy.Valaki számára én vagyok a nagy 0,valaki szemében pedig pont a 10/10.Ez ilyen.
2012. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor talán ne a lányok meg a saját kinézeteden kezdj el gondolkozni, hanem a viselkedéseden. Ne legyél irígy, borzasztó tulajdonság, ki a f@szt érdekel, hogy másnak hány nője van, te azzal foglalkozzál, hogy neked legyen.

Egyből elvárásokat támasztasz, hát mégis milyen alapon?

Egy általad csúnyának besorolt lánnyal sem tudsz beszélgetni, nemhogy egy premium kategóriással.

Az egy dolog, h valaki jóképű, ha nem tudja, hogy kell egy lánnyal beszélni.

Ne a kategorizálásba legyél belebuzulva, hanem kezdj el beszélgetni a lányokkal és majd kialakul.

Matek vagy info szakos vagy mi?:D

2012. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

11:53-nak igaza van.

21 évesen én sem tartok még sehol, pedig nem vagyok bányarém. Egyébként pedig látni az utcán is túlsúlyos, ill. kevésbé dekoratív embereket akiknek VAN párjuk. Hogy mások hogy csinálják, nem tudom, de élem az életemet, aztán majd nekem is csak alakul. :)

2012. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
11:55 Honnan veszed, hogy nem tudok beszélgetni lányokkal? Nagyon jól el tudok lenni velük, kinézettől függetlenül, vannak lány barátaim, és nagyon szép lányokkal is megtalálom a közös hangot, és élvezik is a társaságom, keresnek is. De járni nem akar velem egyik se, csak barátnak kellek.
2012. máj. 7. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!