Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban feltétlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban feltétlenül szükség van játszmákra? Miért nem lehet "csak" boldognak lenni?

Figyelt kérdés
Unom, hogy minden lépést át kell gondolni sokszor, hogy úgy kell meghódítani a pasit, hogy att higyje, ő csábított el, stb...ha meg már összejöttünk, az se jó, ha nem vagyok kompromisszumképes, az se, ha alkalmazkodom, mert akkor nem elég bonyolult....sosem fogom megérteni a fiukat
2010. okt. 13. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak megfelelő partner kell hozzá. Nem árt, ha az illető érett és egészséges személyiséggel rendelkezik (=neki sincs szüksége játszmákra, mert az egyenes utat többre becsüli, nincsenek komplexusai) és ugyanazok a céljai (összejönni veled), mint neked.
2010. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az lenne a lényeg egy jó kapcsolatban, hogy ne keljen színészkedni egyik félnek sem, hanem önmagát adja, és őszinte legyen. Te rossz partnereket választasz illetve fogsz ki ezek szerint.
2010. okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon fura, mert én meg pont a nőkről gondolom ezt. Egyszerre kell jófiúnak és rosszfiúnak is lenni, mert ha a férfi nem így tesz, elhagyják.
2010. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kellenek játszmák csak azt hiszik.. játszmáznak, színlelnek, hogy most épp milyen legyek, jófiú/jókislány/ vagy rosszfiús, stb, aztán egyszer úgyis kiderül milyen is valójában az ember. sokkal tisztább ha az elejétől önmagad adod, mennyi időt megspórolsz vele ha hamar kiderül h nem illetek össze.
2010. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szerintem is fontos, hogy magát adja az ember, én is így szoktam tenni, az már más kérdés, hogy nem adom könnyen...


épp ezért nem értem, hogyan lehet baj, ha bevallom, hogy már várom, hogy találkozzunk, stb? (ha már járunk) szerintem nem lenne izgalmasabb, ha folyton kéretném magam, csak mindkettőnknek szar és idegesítő...de a fiuk vmiért szeretik, ha szivatják őket (lányokról nem tudok nyilatkozni)

2010. okt. 13. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes én ugyanezt tapasztalom a másik nemmel kapcsolatban. Egyszerüen nem jó embert találtam. Fogalmam sincs hogy miért kell megnehezíteni egy kapcsolatot, nem attól lesz jó ha játszunk a másikkal. Barátomnak összejött és már lassan 8 hónapja remekül megvannak mindenféle játszadozás nélkül...


19/F

2010. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1310-es vagyok:

játszani szerintem csak azzal kell aki nem hozzánk való. azzal meg minek? aki tényleg hozzám való, és én is hozzá, ott nincs rá semmi szükség.

2010. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!