Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok egyáltalán van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egyáltalán van olyan, aki valóban komoly kapcsolatot szeretne? Vagy csak én botlom állandóan olyan csajokba akik csak játszadoznak?

Figyelt kérdés

Én egyre szkeptikusabb vagyok ezzel kapcsolatban..

Jóformán már fehér-holló számba megy ez a dolog.

Ki akar ma már házasodni nem igaz?

Mikor mindig lehet jobbat találni a jelenleginél..

(Nem sajnáltatom magam ezzel az állítással egyébként..)


2011. márc. 5. 19:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
(húszon-pár Férfi)
2011. márc. 5. 19:05
 2/17 anonim ***** válasza:
Bizonyos kor alatt elég nehéz. De azért a húszas éveik után már egyre több lány kezd komolyabban gondolkozni ilyen téren. Ha meg szerelmes is az a lány, akkor pláne.
2011. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Van, természetesen :) Csak jó helyen kell keresni. Nekem minden vágyam, hogy hozzámenjek a szerelmemhez, és családot alapíthassunk. Én már csak ilyen "régimódi" vagyok, de szerencsére nem az egyetlen :)

20/L

2011. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Ne úgy indulj neki, hogy elveszed és ne kapaszkodj mindenkibe,aki nőből van. Ismerek ilyen férfit, istenien néz ki, de komolyan úgy keresi a komoly kapcsolatot és kapaszkodik mindenkibe, aki szóba áll vele, hogy egyszerűen kiábrándító és nem is szívesen ismerkednek vele.

Lesz,ami lesz alapon ismerkedj és sose mutasd az elején,hogy szükséged van rá és mennyire komolyan gondolsz mindent,mert rettentő riasztó.

Szóval ésszel :) 22/L

2011. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
19:03 Ha tudnád hogy mennyire igazad van.... :)
2011. márc. 5. 19:30
 6/17 A kérdező kommentje:
19:27..akart lenni
2011. márc. 5. 19:30
 7/17 anonim ***** válasza:

Tudom én, azért mondom :) Mi nők imádjuk az olyan férfiakat, akik férfiasak és megvan bennük az a férfias tartás :) Várjuk, hogy hívjanak, nem pedig biztosak vagyunk benne, hogy úgyis hívni fog, félünk és mindent megteszünk nehogy valaki gyorsabb legyen és nagyon nagyon igyekszünk igazi nőnek tűnni:):) Olyan férfi ideál féle :)

A komoly kapcsolat és házasság érzésének később kell kialakulni, de ezeket meg kell élni, mert a kapcsolatok eleje talán a legjobb :)

2011. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát igen, ilyen a fogyasztói társadalom. Mennyivel könnyebb tényleg egy újat keresni, mint küzdeni a régiért, és belátni, hogy nem csak a másiknak vannak hibái. Ehhez persze jól kell(ene) szocializálódni, jó mintát látni. No, meg persze lenni elveknek, merni szemben úszni az árral. Azonban ismét könnyebb a nyájjal bégetni, csak nehogy a periférián találja magát az ember...

Elég összetett a dolog, szerintem. Nem okoskodni akartam, bocs. :)

A kérdésre is válaszolván: igen, van. Azért még akad. Jómagam is szeretnék férjhez menni, min. 2 gyerkőcöt, és nagyon szívesen sütnék, főznék otthon. Nekem nem degradáló ez a régi (mondhatni ósdi) szerep. Én élvezném. :) Nem hiába alakult ez így. Remélem, lesz rá lehetőségem!

Azért a fiúkra is egyre kevésbé jellemző, hogy komoly kapcsolatot keresnek, és hajlandóak lennének elköteleződni, felelősséget vállalni.


Huszon- pár L.

2011. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ma 19:33


ezzel az egésszel csak az a baj, hogy nem mindenki tekinti az életét hülye játéknak vagy homokozónak, szerencsére. Nekem már elegem van ebből a férfi-szerep női-szerep hülyeségekből, persze, egy nagykönyv leírta ezeket és úgyis kell lenni, mi? És mennyire sikeres? Amit leírsz, azt a viselkedésmintát követve hány boldog házast ismersz? Én egyet se....

2011. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Várjuk, hogy hívjanak, nem pedig biztosak vagyunk benne"


meg ez a mondat is mi? :S

kábé mintha azt írtad volna, hogy várod hogy megkapd az ajándékot, de megkapni nem akarod.....


bocs hogy ennyire offolom amit írsz, ne vedd személyeskedésnek, de nagyon nem tudok egyetérteni ezzel a filozófiával

2011. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!