Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mintha megszokottá vált volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mintha megszokottá vált volna a kapcsolatom. Hogy lehet visszaállítani, hogy olyan legyen, mint az elején?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal. Nézegettem régebben feltöltött képeken a facebookomon, és meglepődtem, hogy milyen komenteket találtam a régi képeim alatt. És eszembejutott, hogy a kapcsolatunk elején rengeteget bókolt nekem, hogy milyen csinos vagyok, kiemelte a részeket, amik külön nagyon tetszenek neki, és ha új volt a frizurám, azt is megdícsérte, hogy mennyire jó és szép.

Mindenben támogatott, és látszott rajta a rajongás irántam. (persze ez ugyan így volt részemről is felé)


Viszont egy pont után mintha sokminden változott volna. Van olyan dolog, amiben kezdetben mellettem volt, mostpedig teljesen ellenzi, sosem dicsér meg, hogy csinos vagyok, még ha kiöltözős alkalomra megyünk, akkor sem. A hajam változásait is ellenzi, és alig örül a kis apró jóknak amiket ajándékba, vagy tettekkel próbálok csinálni neki. És a veszekedések is sokszorozódtak. Viszont sokszor megkapom, hogy hova menynit híztam, vagy mi nem jó rajtam... Aztmondja, hogy nagyon szeret, és csak segíteni akar, mert ha elhízok utálni fogom magam....


Szóval mit tudnék csinálni, hogy olyan legyen a kapcsolatunk, mint az elején? Hiányoznak a bókok, a kedves szavak, a támogatás.. Menthető még? :/

L19 F22


2013. aug. 28. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan mint a legeslegelején sosem lesz, viszont az mondjuk becsülendő, hogy segit neked fogyni és szól. Tehát nem csak szövegel, hogy fogyj le, hanem segit is.
2013. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából az a segítség, hogy kritizál, hogy meghíztam, és ne egyek annyit.
2013. aug. 28. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az evéssel van a gond, hanem hogy nem mozogsz.. Az se jó ha koplalsz, és az sem ha napi 1 tábla csokit benyomsz.. Tessék elmenni futni, vagy valami és ezt közösen is lehet, talán ez a kulcs ahhoz, hogy újra a régihez hasonló legyen a kapcsolatotok.. Mellesleg szabad megkérdeznem, a barátod kockáshasú sportos valaki? Mert ha nem, akkor bagoly mondja verébnek..
2013. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 Az nem segitség. Az semmi.
2013. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neem. Annyi, hogy az otthon berendezett konditermében emelget súlyokat.
2013. aug. 28. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!