Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Párom tagadja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párom tagadja, hogy cigizik, pedig igaz

Figyelt kérdés

Úgy volt, amikor összejöttünk, hogy leteszi, bő 1 éve. Volt már rá motivációja, de akkor kapott még erősebbet. Hittem és bíztam benne. Nyár elején kiderült, hogy nem szokott le, hanem ha megkívánja rágyújt és ez nem 1 alkalom/nap. Amikor velem van, akkor nem gyújt rá egyáltalán, valahogy kibírja (bár havonta találkozunk egy hétvégére, annyit meg kibír). Megint jött a hitegetés, hogy leteszi. Én meg kis naivan elhittem. Erre a minap megtudtam biztos forrásból, hogy még mindig cigizik! Ha rákérdezek tagadja! A forrásom nem mártom be. Arra várok, hogy "hibázzon", amire rá tudnám fogni, hogy rájöttem.

Nem tudom, hogy álljak így hozzá. Hisz hazudott/ik és akkor így simán másba is átverhet. Csalódott vagyok és meginogtam.



2013. aug. 29. 08:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Engem ez totál kiábrándítana. Bár a cigit annyira utálom, hogy randira sem mennék el dohányossal, nemhogy össze is jöjjek eggyel (cigifüstben nőttem fel, k*rv* szar volt)...

De az, hogy hazudott neked és hülyének nézett, még a cigizés tényénél is rosszabb. A bizalmam azonnal elszállna egy ilyen húzástól.

2013. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Hagyd ott,eszedbe ne jusson mellette maradni, ennek az embernek a legjobbat teszed, ha megszabadítod magadtól.


De most holt komolyan.


Őszinte legyek? az első szöveged még meghallgattam volna a faszi helyébe, a következő szájhúzásod útán szó nélkül emeltem volna a kalapom a pasi helyébe.

2013. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Na most ha a férfi megígérte, hogy leteszi, onnantól kezdve jogos, hogy a nőnek rosszul esik, ha mégis rágyújt (és nem is ritkán...). Ezért kell az elején EGYÉRTELMŰEN tisztázni a valós hozzáállást, nem kamuzni meg ígérgetni.
2013. aug. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Utolsó én vagyok a NŐ :) tehát nem én cigizek, hanem a barátom.


Valahogy le akarom "buktatni", és akkor komolyan elbeszélgetni vele. Előadja mennyire szeret, meg hiányzom neki stb. Nagyon szeretem, kap talán egy esélyt, mert az jár állítólag mindenkinek.

2013. aug. 29. 08:26
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom, ha valaki nem tudja letenni, de akkor azt közölje egyértelműen, mert én meg sosem fogom tudni elviselni a cigizést, semmilyen formában. A korrekt az, ha ez az elején tisztázódik.
2013. aug. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

be is b-asz-na ha elkezdene ellenőrízgetni a nőm.

örülj,hogy annyira türelmes a manuszod,hogy nyeli még egy ideig a pofátlan tiszteletlenséged.

2013. aug. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem mindenkinek egyértelmű, hogy te vagy a nő.
2013. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

3+4


Ne szeresd,please(!) akkor teszed a legjobbat, ha egy ilyen habitusú embertől mint te vagy megszabadítod.Köszike

2013. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ezért nem kéne szakítani!

Ha a párommal vagyok én sem cigizek, mert akkor le vagyok foglalva és amúgy is tudom hogy őt zavarja ezért ezt meg is teszem.

Ő meg nyilván fél hogy ha elmondaná akkor kiakadnál és dobnád őt.

Holott szerintem ezt meg kéne beszélni.

Nem hinném hogy ha emiatt hazudik másban is átverne, ez teljesen más dolog,. ez egy káros szokás.

2013. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Előző a 2esnek szólt.


3-as megmondtam neki a kapcsolat elején, hogy nem szimpi! El is beszélgettünk róla és megmondta, hogy leteszi, mert drága, büdös meg az ismerettségi körében is csak ő bagózik és snassz mindig elvonulnia. A nyáron is átbeszéltük újra és igen elég durván beszólogattam miatta és durcás voltam, nem is engedtem magamhoz amikor cigi volt nála és én is ott voltam mellette.

2013. aug. 29. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!