Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos az, ha egy fiú azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az, ha egy fiú azért szakít egy lánnyal, mert kiderült, hogy a lány régen megcsalta az előző komoly barátját?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 09:48
1 2
 1/20 legly ***** válasza:

Őszintén szólva nem jogos, de azért eléggé rossz néven venném ezt, mert bennem lenne az a gondolat hogy engem is megcsalhat.


Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Joga van hozzá, hacsak nem írt alá egy szerződést, hogy örökre veled marad.
2013. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye aki ilyet csinál nem lát tovább az orránál és nem is kár érte!
2013. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mert nem téged csalt meg persze felmerülne bennem az, hogy mi van ha engem is meg fog. De én a helyedbe inkább beszélnék erről a témáról a barátnőddel megtudod az okát hogy mért meg látni fogod rajta, hogy megbánta, hogy ezt tette és tanult belőle vagy pedig simán bármikor megtenné. De ha megcsalta akkor valószínűleg nem szerette és tisztelete elégé.

18/L

2013. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez nem jogi kérdés,ha úgy érzi a fiú, csalfa a lány, akkor nem bízik benne, és előbb-utóbb mást keres.
2013. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4. Én vagyok a barátnő sajnos.
2013. aug. 29. 09:57
 7/20 anonim ***** válasza:
Ez nem jogosság kérdése. A fiú csalódott a lányban, már nem tud úgy ránézni, ahogy kéne. Lehet, hogy a fiút is csalták már meg korábban, és pont ezért.
2013. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

nem jogos.


még akkor se, ha todod az okát, és nem értesz vele egyet. minden kapcsolat más

2013. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok ezzel,hogy lesz@rom hogy előttem mit csinált a pasim,szóval ha megcsalta volna valamelyik barátnőjét nem dobnám ki e-miatt!
2013. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az lenne még az igazán faramuci helyzet, ha azért szakított volna veled mert vele csaltad meg az előző hapsidat...
2013. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!