Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos az, ha egy fiú azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az, ha egy fiú azért szakít egy lánnyal, mert kiderült, hogy a lány régen megcsalta az előző komoly barátját?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 09:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9%
Jogos, bár sok értelme nincs, mert minden lány megcsalná a barátját, ha nála jóképűbb pasit talál.
2013. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"mert minden lány megcsalná a barátját, ha nála jóképűbb pasit talál."

Tévedés. Nagy.

2013. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem, mert lehet hogy az előzőt nem szerette igazán, még a mostanit igen. Bár én is aggódnék kicsit, de csak ezért nem szakítanák.
2013. aug. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy jogos-e. Mindenkinek szíve JOGA azért szakítani, amiért akar. Ha ő emiatt akkorát csalódott benned, hogy úgy érzi, hogy nem tud benned megbízni, akkor természetesen "joga" van szakítani. Az más kérdés, hogy kinek mitől telik be a pohár.
2013. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a múlt az múlt és nem abból kell kiindulni.
2013. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szíve joga,hogy mit csinál.Gondolom nem tud megbízni benned,ennek tudatában és azért dobott ki.
2013. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nem jogos, vagy nem jogos a kérdés. Joga bármire van, arra is, hogy azért szakítson, mert sárga felsőt vettél fel. Az, hogy kit, és miért zavar, már más kérdés. Engem érdekelne, hogy miért történt, és szerintem ezért nem szakítanék, de ha olyan ok derül ki/körülmény, akkor igen, nem várnám meg, hogy velem is megtegye.
2013. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hát elég hülye csávó lehet
2013. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem,de én kiváncsi lennék azért,hogy miért és mennyiszer.

Ha csak úgy és mindenkit,akkor én is elgondolkodnék.

2013. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Volt oka, de őt ez nem érdekli, mert szerinte nem lehet semmi indok egy megcsalásra, ezért én nem érdemlek párkapcsolatot.
2013. aug. 29. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!