Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnál ti kit utáltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnál ti kit utáltok, kit hibáztattok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy egy megcsalás során ti kiben keresitek a hibát?

A párotokban, a szeretőjében, vagy magatokban?

Illetve kit "utáltok" meg ezalatt?

A párotokat, a szeretőjét, vagy magatokat?

Légyszi valami indoklást írjatok, hogy miért!

Előre is köszönöm!


2012. nov. 16. 19:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A páromat. Indoklás: ha velem van baja akkor talán illene elmondania, ha pedig nem, akkor a baj csak vele lehet.
2012. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
én magamat.. hogy nem voltam elég jó .
2012. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Helyzettől is függ,de először is valószínűleg magamban keresném a hibát aztán a páromban!
2012. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én magamat megutálni nem tudnám,persze azért elgondolkodnék,hogy esetleg én nem voltam elég jó.A páromra nagyon de nagyon megharagudnék,amiért képes volt megtenni,amiért a farka után ment és nem a józan esze után.A nőt akivel pedig lefeküdne a párom,tuti,hogy megutálnám,és akkor ennyivel még nem is fejezném be,hanem úgy neki esnék és meggyepálnám,hogy soha többet nem kezdene ki a párommal!!!
2012. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%

Kitti egy barom,már elnézést


pont az ilyen mentalitású nők miatt van a sok probléma

tehát megcsalt a pasi-> "mert a nő nem volt elég jó" -mivan?! és esetleg kommunikáció vagy valami ? esetleg a pasi annyira analfabéta,hogy mégcsak egy mondatot sem tud megfogalmazni,melynek lényege " ne haragudj, drágám, de jobb ha ezt a kapcsolatot befejezzük " - ehelyett nyilván SOKKAL okosabb dolog,hogy félrelépjen az illető és aztán a nő legyen a hibás


hát baromira nincs ez így


akár férfi legyen, akár nő, a megcsalás undorító

aki a hibás: szinte MINDIG csakis az,aki félrelépett

a szerető azért nem,mert ő kívülálló

a megcsalt pedig azért nem,mert őt csalták meg és ugyebár egy kapcsolatban minden a bizalomra és a kommunikációra épül,ezért az ragaszthatja magára az 'idióta' jelzésű cetlit,aki csak annyit tud,hogy félrekefél

2012. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
engem megcsalt a barátnőm és az én hibám volt mert elhanyagoltam ,nagyon bánom hogy nem adtam meg neki mindent, a szeretőt ettől függetlenül utálom a barátnőmre csak haragszom,megbocsájtottam neki.
2012. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha én is hibás lennék benne, hogy idáig jutottunk, akkor biztos hibáztatnám magamat is, de leginkább a páromat, mert nagyon jól tudja, hogy ha valami probléma van a kapcsolatunkkal, meg lehet beszélni velem, nem hisztizni fogok, hanem megoldást keresni. Persze a szeretőnek sem borulnék a nyakába örömömben, mert alattomos dolognak tartom ha valaki megpróbál belepiszkálni mások kapcsolatába, még akkor is, ha ehhez tényleg két ember kell.
2012. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

mind2 félt, a harmadikat ha nem tudott a kapcsolatról, akkor nem..ha igen, akk vakuljon meg..

persze nem kifogás: elhanyagol a barátom, meg részeg voltam..stb..erkölcs és egyenes beszéd mindenek előtt

Nekem mikor vki megtetszett a barátom mellett, elmondtam, hogy van egy srác, akivel nagyon jóba vagyok, és utolsó esélyt kap, hogy rendbe hozza magát, mert ha nem, elhagyom..ennyi

2012. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
A legokosabb ember magában néz szét,hogy mit cseszett el, hogy nem volt elég jó a nőjének. A közepesen okos az a barátnőt hibáztatja, mert vágyott a boldogságra, csak nem merte megmondani,hogy ezt már mástól kapta meg, nem akart rabszolga lenni, de mégsem akarta megbántani a megcsalt félt. A legostobább, leggyökerebbikje meg a hódítót hibáztatja, de annak aztán a legkevesebb köze van az egészhez, ugyanis ő is csak esélyt ad magának, ő is keresi a boldogságot, ráadásul azt sem feltétlenül tudta,hogy van -e a nőnek valakije. Ha tehát a megcsalt fél maximálisan jó partner lett volna, a nőnek esze ágában nem lett volna félrelépni,a hódító meg egész egyszerűen hatástalan senki maradt volna mellette. Tehát csakis kizárólag magát hibáztathatja az ember olyankor,ha szarrá van csalva. Nagyon is jó, hogy megtörténik! Mert épító jellegű kritika, majd a következő párjával= rabszolgájával, kinek melyik, máshogy fog viszonyulni, és az nem akar elmenekülni tőle másokkal.
2012. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
A 9-es álláspontja teljesen helytálló!!!
2012. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!