Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnál ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnál ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
ha mondjuk balatonon voltatok haverokkal és nagyon részegen megcsaltátok a barátnőtek akkor ti elmondanátok neki? nagyon szeretem a lányt és eddig sose csaltam meg, és most sem dugásra kell gondolni hanem bulis megcsalásra.. nem tudom mi lenne ha elmondanám neki az biztos hogy nagyon elszomorodna és kiakadna szakítana is lehet, de nem akarom elveszíteni..tudom korábban kellett volna gondolkodnom, és nagyon bánt a dolog
2012. aug. 7. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem mondanám meg. Nem vagytok házasok. Ha majd ő is megcsal, akkor megmondod hogy ki van egeynlítve.
2012. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha van bűntudatod, elmondod, és felvállalod mi fog történni

Spec én, amilyen hülye vagyok, megbocsátanék. Ő ha van esze, téged elhagy, ha 1x megtetted, másodszor is megteheted, mert gyenge jellem vagy. Sry a kritikát, nem oltalak, ez vagy

2012. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mi az h bulis megcsalás ? Vagy megcsaltad vagy nem. Ha van benned gerinc elé állsz, elmondod és vállalod a következményeit. HA együtt tudsz élni vele akkor kussolj.
2012. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bulis megcsalás... mi a f@szom az? Gondold át mit érzel iránta, amit tettél vele azzal bántanád-e! Idióta! Hörcsög kell neked, nem csaj!
2012. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el neki, mert később neked is rosszabb lesz! Ha látja rajtad, hogy komolyan megbántad akkor meg fog bocsájtani. De elég buta vagy ha elvileg szereted és mégis volt bulis megcsalás! Nem biztos, hogy azonnal meg fog békélni, de ha szereted kitartasz. 19/L
2012. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egyszer egy bulin beittam, aztán jókat smároltam a "nőmmel", na meg tapogattam, stb. Aztán másnap mikor felkeltem volt egy horzsolás a fejemen, huh szarul is voltam, de még szarabbul lettem mikor a valódi barátnőm elkezdte mesélni, hogy valami idegen csajról cibált le, de csak úgy tudott, hogy a táskájával lecsapott. Nem hagyott el, azt sem tudom ki volt a csaj, szerintem ő sem, hogy én ki :P
2012. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mindenképp mond el neki!!!!

ugyis kifog derülni, vagy tőled vagy mástól.. de akkor már biztos szakítani fog mert még hazudtál is neki.. és értelem szerűen nemfog megbizni benned mert 'kitudja h még mennyi mindent nem mondtál el ha eztis mástól tudja meg' igy meg legalább látja h őszinte vagy

2012. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy is. Mi a rosszabb? Megcsalni, v megcsalni és még hazudni is neki?
2012. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Mond el neki!

Engem is megcsalt az előző barátom, de nem mondta el, mástól tudtam meg. Azonnal kidobtam őt.

Nem mondom, hogy ha ő mondja el magától és a megcsalás mellett nem hazudik még a szemembe is, akkor megbocsátok neki, de kicsit nagyon eséllyel indult volna.

Legyen benned ennyi gerinc, hogy elé állsz. Ne alázd meg őt még jobban!

2012. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Manapság milyen vallomásos lett mindenki de azzal, hogy elé állok és bevallom, hogy megcsaltam tulajdonképpen csak a bűntudatomat és a felelősségemet hárítom a másikra, hogy NEKEM ne legyen rossz érzésem miatta és közben rettegek tőle, hogy vége a kapcsolatnak mikor én magam rúgtam fel abban a pillanatban, hogy a bulis megcsalásnak amit nem tudom mit jelent önző módon és tiszteletlenül nem tudtam ellenállni. Nincs a megcsalással semmi gond csak raboltad szegény idejét aztán előbb vagy utóbb vége lesz a kapcsolatnak mert hiába titkolnád, szépen kifog hűlni magától.
2012. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!