Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg azért akar másik szakban melózni a párom és ritkábban látni, mert annyira szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Egyébként nem egy munkahelyen dolgozunk,csak váltott szakban. Így sajnos ritkán találkozunk hétköznap, legfeljebb alvás közben látjuk a másikat. Engem ez eléggé megvisel mert nagyon szeretem őt és hiányzik. Mindig várom a hétvégét de akkor sincs időnk egymásra, mindig van fontosabb dolog :-(
2013. aug. 29. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
pl igen..:D
2013. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt inkább beszéld meg vele, mert éppenséggel nekünk fogalmunk sincs, hogy mi a baj.
2013. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért akar ritkábban látni,mert annyira szerelmes beléd?

Ezt nem értem.

2013. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem szeretnélek megbántani, de nagyon nem stimmel.

Ha kicsit sok vagy már neki, akkor teljesen érthető a dolog, de alapból sem szerencsés egy munkahelyen, egy műszakban dolgoznotok.

Fura, hogy miért “kerül”, ha eddig jó bolt. Valamiért feszélyezed? Nem tud úgy viselkedni, ahogy akar?

Miért? Tetszik neki valaki és nem akar bántani vele, hogy esetleg lásd?

Furaaaa

2023. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy nagyon régi kérdés. Mi lett végül? Lángol még a nagy szerelem?
2023. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!