Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pár hónapja elkezdtem járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja elkezdtem járni egy fiúval, de közben egy másik fiúba halálosan szerelmes vagyok, mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtünk el járni a barátommal Bálinttal de már nem igazán vagyok belé szerelmes, de ő viszont belém igen, és olyan nagyon aranyos, hogy mikor rá akartam venni magam, hogy elmondjam neki, egyszerűen....nem is tudom, csak olyan édes, de már nem vagyok belé szerelmes.Na és ott van egy másik fiú, biosz tanárom fia Máté, az elejétől kezdve halálosan szerelmes voltam belé, de utána kezdett rájönni, és beszéltünk, hogy nagyon jó barátok vagyunk, de nem vagyok annyira az este, hogy járjunk.Ezután így összetörte a szívem, de még barátok maradtunk.Most nem tudom mit ártottam neki, de csak akkor "beszélünk" amikor meglát az utcán, annyit, hogy "Szia" mosolyog egyet, és elmegy.Nemsokára lesz egy Vízitúra is, és ő is fog jönni, meg a barátom is :/ viszont ha ott van Máté is, egyszerűen csak őt tudom bámulni, aztán majd Bálint ezt észre veszi, és megsértődik, akkor elmondom neki, szakítunk, még 1 hetet ki kell vele akkor majd bírnom, és akkor ott van a Máté, akivel soha az életben nem fog összejönni, és akkor már minden el lesz rontva.De igazából lehet, hogy tetszem neki, csak azért mond ilyeneket, hogy boldog legyek Bálinttal, és nem akarom ezt kérdőre vonni, ezért nem tudom, ezt hogyan derítsem ki, főleg úgy, hogy már nem is beszélünk, szerintetek mit csináljak? (bocsi, ha zavaros)

2013. jún. 10. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Máté már mondta hogy nem jössz be neki, szóval mit erőlködsz? Minek jöttél össze Bálinttal, ha nem tetted túl magad Mátén?
2013. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ásd el magad hogy táverted és összejöttél vele úgy hogy másba vagy szerelmes...pfff hülye pitsa..
2013. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*átverted
2013. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem elég éretlen vagy egy kapcsolatra. Hány éves vagy?


Egyébként az a legegyszerűbb, ah még a túra előtt elmondod a barátodnak, hogy nem vagy belé szerelmes és szakítasz vele. Ne kínozd magad ÉS őt- minél tovább ámítod, neki annál rosszabb lesz.

2013. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor úgy volt, hogy már nem vagyok belé szerelmes, hanem Bálintba voltam, ez így jó is volt, aztán Máté lehívott, hogy találkozzunk egy fagyira, mert rég beszéltünk, és akkor megint beleszerettem :(
2013. jún. 10. 17:13
 6/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2013. jún. 10. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Jólvan nőjél fel elöbb...kis csitri vagy még..komolytalan vagy egy kapcsolatra.Szerintem hagyd békén mint kettőt,mert ha ha esetleg össez jönned vele a másik srác,akkor megint másba lennél szerelmes.
2013. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt a sztorit közöld le valami TV csatornának. Ebből k*rvajó előzetes lehetne pl. egy éjjel-nappal budapest-hez.
2013. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem is saccoltalak volna többnek.

Bálintba nem vagy szerelmes, Máténak meg nem jössz be. Szerintem mond el Bálintnak, hogy már nem vagy belé szerelmes. De ha úgyse lesz Mátéval semmi, ne keverd bele a sztoriba szerintem, ne törd össze még jobban a barátod szívét. A tábort pedig én hagynám, mert így se Bálinttal se Mátével nem tudnék egy légtérben lenni, főleg így, a kettő együtt. Ha elmondod Bálintnak, hogy Máté miatt, akkor biztos a tábor alatt csak még rosszabb lesz neki, hogy te ott elvagy Mátéval. Viszont ha meg úgy mentek oda, hogy jártok, akkor meg az sem lesz jó, hogy te közben Mátét bámulod meg bele vagy esve. De a mondandóm lényege, hogy szakíts Bálinttal, és lényegében hagyd mindkettőt. Vagy ha már nem leszel Bálinttal, tehetsz még egy próbát Máténál (nem a táborban!), de ha visszautasít, tényleg hagyd.

2013. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!