Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Az osztályban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az osztályban van 1 szép lány, jó barátok vagyunk de én szerelmes vok belé de ő egy másik osztálytársamba de őt meg nem érdekli!

Figyelt kérdés
13 évesek vagyunk mind
2013. jún. 4. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mit tegyél? tanulj
2013. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
minek tanuljak?? ha igy is már év vége van meg szin 5 ös vok csak 1db 4es em van
2013. jún. 4. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor az életet :) ... mert ez sajna így működik sokszor ... akit szeretünk az mást szeret
2013. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szükségem van rááæ
2013. jún. 4. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ajh papám én már az óvónénibe is halálosan szerelmes voltam ... azóta meg hányszor, mégis túléltem :)


ne keseredj el, mindenki abban él, hogy olyan szerelem még nem volt, mint az övé (én is, és bárki)

2013. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem keseredem el csak rossz nézni! De a legjobb barátnője meg énbelém szerelmes! de akibe én vok az meg a legjobb barátomba! ugy hogy XD :-P
2013. jún. 4. 19:13
 7/10 anonim ***** válasza:

OFF:Gondolom az a négyes nyelvtanból lesz. Vagy pedig tényleg 13 vagy, de nem korosztályodnak megfelelő évfolyamba jársz, mert ilyen helyesírással nem lehetsz kitűnő szerintem:)

ON: Osztálytárssal ne járj:)

/Egy tizennégy éves fiú, aki már járt az osztály legdögösebb csajával, de rossz vége lett/

2013. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 edikes vok és évvesztes! a 4 es föciböl van! csak itt nem irok helyesen mert ennyire gyík azért nem vok
2013. jún. 9. 23:23
 9/10 anonim válasza:
de gyík vagy hogy itt nem írsz jól ...
2013. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 blogeres válasza:
Úgy ír ahogy akar, tudod mire gondolt? Akkor érted mivan, értelmesen válaszolsz,vagy elmész mónika showt nézni, elegem van már az ilyen nyelvészekből (ész nélkül) kérdezett valamit, segítséget vár nem kioktqtást...a kérdezőnek meg:jó neked h annyi lány szerelmes beléd, ha jó barátok vagYtok és másba szerelmes akk sztem ne lépj semmit... (14 f telóról köcsög okostojások)
2013. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!