Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Úgy érzem, hogy nem jó a csók a barátommal.

Figyelt kérdés
Szájrapuszizni szoktunk,ha csókolózunk akkor az mindig nyelves.Én szeretnék "rendesen" is csókolózni,mertnem jó ám ha mindig ott van a nyelve. Hogyan tudnám erre ráirányítani?Nagyon ritkán össze szokott jönni,de nekem jobban esne kicsit sűrűbben..Nem akarom neki így mondani,nem akaom megbántani..
2013. aug. 29. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

nekem meg a "barátnőmmel" van ugyanez a helyzet...

képtelen egy normális csókot adni, vagy sehogy se nyelvez, vagy átdugja a jövö hetet is..fax kivan, és közbe meg játsza a nagyr ribit, és se smacizni nemtud, sőt az ágyban is elég béna..szuper...

2013. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig jó lenne ha nem alárendeltként viselkednél hanem őszintén elmondanád neki te hogyan akarod :S gondolom nem akarsz folyton kellemetlen csókokat, végtérre is annak mindenképpen jónak kellene lennie :) Mennyi idős vagy?
2013. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17. Az nem lehet megoldás,hogy próbálom úgy irányítani a dolgokat,ahogy szeretném?De hogyan lehetne így irányítani?
2013. aug. 29. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehogy is nem. Megkéred arra, hogy próbáljatok most ki valamit, mert kíváncsi vagy úgy milyen lehet vagy elmondod, hogy nézd én így is nagyon szeretem és felizgatna, ha hasonlóan csinálnánk. Kicsit leállsz hátrébb húzódsz és puszikat adsz a szájára, enyhén szétnyitod az ajkaidat és csak simogatod a szádat a szájával, szép lassan közeledsz az ajkaihoz gyengéden és a szádba veszed játszadozol vele csókolgatod... Elmondhatod, hogy te nagyon szereted nyelv nélküli csókot is és csináljátok többször így, mert neked ez esik jól.


Remélem elég részletes voltam, de gyengébbek kedvéért sztorit is írhatok hozzá belefoglalhatom és részletesebben leírhatom....:D

2013. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem. Őszintén, tapintatosan elmondod neki. Én mindig szex utánra hagyom az ilyen beszélgetéseket, amiktől kicsit tartok. Akkor valahogy még közelebb érzem magamhoz és jobban meg tudunk egymásnak nyílni. Csak fekszünk meztelenül az ágyban és szex után még órákig beszélgetünk. Mindenről. Imádom :)


19L

2013. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mióta vagytok együtt?
2013. aug. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,majd megpróbálkozom:) 2hónapja vagyunk együtt,és még nem feküdtünk le,szóval majd keresekrá más időt..vagy csak simán megpróbálom,és hátha rákap.
2013. aug. 30. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!