Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben a barátommal?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy aranyos, nagyon okos és ráadásul még jól is kinéző fiúval, de mint az néhány napja kiderült, borzalmasan csókol. Komolyan, ilyennel még nem találkoztam, pontosan azt testesíti meg, amit nem szeretek egy csókban. (túl nyálas, ledugja a nyelvét a torkomon és közben a fenekemet markolja.)

Szóljak neki diszkréten..? Amúgy is olyan nagyon törékeny az önbizalma, fogalmam sincs, mit tehetnék. Szeretek vele lenni, és igen, ez a legnagyobb hibája, de mivel egy kapcsolatban azért jelentős cselekvés a csókolózás, eléggé zavar. Tanácsolnátok valamit? 18/L



2013. ápr. 8. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát tanítsd meg te. :) Egyébként szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy ez így számodra kellemetlen, és sokkal nagyobb örömöt okozna neked, ha változtatna egy-két dolgon.
2013. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
mond neki te finomabban vagy gyengédebben szereted és kész.
2013. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!