Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal kéthete vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal kéthete vagyunk együtt és nagyon megbántott! Mit tegyek? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ,de elmentem nyaralni és csókolózott egy másik lánnyal ... Ezzel nagyon megbántott... Ő persze folyamatosan bocsánatot kér meg elvileg nagyon sajnálja ... Nem tudom hogy adjak-e neki egy 2. esélyt mert félek hogy megint megteszi...Ismerem magam és tudom hogy ezek után még féltékenyebb lennék minden lányra akivel egy kicsit is jóba van ... De még is szeretem :///

Vélemény ? Tanács ? 16/L



2013. júl. 27. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Két hét és már megcsal... nagyon komolyak lehettek ti is aztán.
2013. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hét után megcsinálta, akkor megfogja 2 hónap után is... Döntsd el, h nő maradsz vagy inkább h.lye!
2013. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2013. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
ha sajnalja,meg folytatni szeretné veled,akkor azért gondolkodj el rajta h mégiscsak fontos vagy neki.neked kell eldönteni h vele vagy boldogabb vagy nélküle.
2013. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)

Még megbeszélem vele mégegyszer ... De nem fűzök sok reményt hozzá:/ csak nehéz mert szeretem :///

2013. júl. 27. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:

találsz jobbat is, hidd el. Nem olyan nehéz, és nem lehetnek mély érzéseid még 2 hét után.

Ha vele maradsz, csak rosszabb lesz.

2013. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki a fenébe. Aki két hét után megcsal, az nem becsül téged egy cseppet sem. Szerintem egy ilyen pasi meg nem hiányzik neked.
2013. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet hogy szereted, de ha ő 2hét után megcsal, nem hiszem hogy ő is úgy érez..a helyedben kidobnam rogton!
2013. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!