Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szeretné, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szeretné, hogy elmenjek velük (az egész família) 1 napra balcsira, én viszont nem szeretnék. Most sír és nem érti meg hogy egyszerűen nem szeretnék elmenni. Hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés
Dír,azt mondja sosem teszem meg amit kér,meg hogy nem az elvárásaim szerint van a családja,holott ez nem így van...

2013. aug. 7. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Hülye vagy barátocskám.
2013. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyetlen napról van szó, ha ennyire fontos neki, miért nem mész el? Attól is függ, hogy meg kell-e egyáltalán értetned vele.
2013. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
miért nem mész el, ha ennyire szépen kéri? este faszán leszopja a pötsöd is
2013. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem szeretnél elmenni?
2013. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bino ***** válasza:
69%

Te tényleg hülye vagy.

Én biztos dobnálak egy ilyen után.. Szerintem ez amolyan kedvesség a család és a barátnőd részéről.

2013. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:D Ahj...nehèz elmagyarázni...de mindegy...
2013. aug. 7. 19:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem éreznéd jól magad a családdal?

Az érthető.

Hát nézd.ha nem szeretnél nem mész.Ezt hangsúlyozd is a barátnődnek

2013. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előttem már leírták... ha szereted a nődet, akkor menny el vele... Miért nem mész? Félsz a szüleitől? Tedd túl magad ezen, és amúgy is csak 1 napról van szó... Ha nem mész el, úgy is dobni fog... Én ezt tenném a helyében.
2013. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Kidobni azért mert nem akar elmenni az egész pereputtyal?Elég fúrcsa értékrendetek van.
2013. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Randid van egy másik csajjal?
2013. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!