Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, hogy hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy hiányzik vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit múlt hónapban ismertem meg,majdnem összejöttünk,de meghátrált meg össze is kaptunk..Kb.2 hete futottunk véletlen össze,megint kezdödött mint régen,elkezdett velem beszélgetni,elhívott boltba mikor oda indult,ölelgetet meg néha nézett aztán ennyi..Azóta nem láttam, és hiányzik,igaz ez elött 1 hónapig nem láttan de már akkor belenyugodtam,de most,hogy újra láttam megint előjött azaz érzés,hogy hiányzik...Olvastam,hogy tetszik neki valaki de tuti nem én vagyok..Nem tudom megérné e elmondani neki ha összefutok vele valamikor.. :/
2013. aug. 31. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ne mondd el neki, nem vesz téged komolyan
2013. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak játszik veled, abszolút nem foglalkozik veled. Nem éri meg vele foglalkozni.
2013. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az jön le,hogy csak szórakozik veled ha nincs jobb.

Az ilyen pasik az elérhetetlen nőket szeretik, akikért küzdeni kell ,én beszélgetnék vele és totál úgy tennék mintha nem jönne be nekem, csak haverként.De miután rám hajt, akkor sem jönnék össze vele:D

2013. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából akkor hátrált meg mikor ok nélkül összevesztem vele..
2013. aug. 31. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
ha el is mondod neki,ezt a dolgot beszéljétek meg.(indok nélküli ö.veszést)
2013. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nem vesz téged komolyan a gyerek

mégis mit vársz tőle?

az ilyennek nem kell komoly kapcsolat, mert 1-2 hét után kidobna úgyis

ha annyira szeret, hogy egy 1 vita miatt többé hozzád sem szól, akkor majd ha összejöttök, és lesz néhány komolyabb vitátok is, úgy kidob, hogy majd a lábad sem éri a földet

szerintem felejtsd el a tagot, és keress jobbat

2013. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélni beszélhetnél vele,főleg ha ok nélkül vesztél vele össze.
2013. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!