Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akivel még sem járni, sem lefeküdni nem akart senki? Ha igen, mi az oka?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan biztos nincs, legfeljebb olyan van, aki észre se vette a próbálkozókat.
2013. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy? Egyébként mennyi idős vagy?
2013. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Ennek csak az lehet az oka, hogy az illető kövér és/vagy ronda. Szexuálisan nem vonzza a férfiakat, ennyi.
2013. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, pont ilyenekre gondoltam, hogy írhatnának.
2013. aug. 31. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, akivel lefeküdni sem akartak soha :)


De az ilyen jelentkezőket inkább hanyagold :)

2013. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromig senki se járt velem .. volt már fiú aki tetszett, de azok is elutasítottak .. :D Nem volt az arcom se csúnya és kövér se voltam .. pár felesleg volt csak. De betöltöttem a 16-ot és találkoztam egy sráccal, ő egyből belém szeretett és addig harcolt értem, amíg nem jöttünk össze. 5 éve együtt vagyunk. :)
2013. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!