Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteg vagyok? Normális dolog ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és egy vállalati bulin,ittas állapotban össze akartam jönni egy sexy 35 éves kollégával.

Sajnos ez nem sikerült,de a 16 éves lányát azon a bulin ismertem meg és hát azóta is járunk.

Kérdésem ez normális nem furcsa egy picit



2013. aug. 28. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez a sors, de ha nektek nem fura, akkor másoknak ne legyen az. Én személy szerint nem jönnék össze 16 éves lánnyal, de ti tudjátok.
2013. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes fordulat, de ha mákod van még meglehet az anyuka ;)

Ügyesen!

2013. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kicsit beteg. Nézd meg az anyját vedd el a lányát mondás jutott róla eszembe. Látom te tényleg megtetted :P

Amúgy anyukája mit szól ehhez?

2013. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
öhh hát néha tesz egy két,ilyen csipkelődő megjegyzést mikor ketten dolgozunk a munkahelyen,de öszeségébe úgy vettem észre,hogy nem zavarja
2013. aug. 28. 10:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem normális:) Ne aggódj!!
2013. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3as, még mindig jobb, mint az, hogy vedd el a lányt és dugd meg az anyját. :D
2013. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

de azért elég durva így vissza gondolni rá, egyik pillanatban még az anyjával táncoltam egy kis idő múlva pedig egy csajjal csókoloóztam

2 nap múlva tudtam meg hát hogy ő volt a lánya.

2013. aug. 28. 11:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Rómeó és Júlia.

Rómeó Veronában reménytelen szerelméért a nálánál idősebb Rózáért szökött a bálba, ahol találkozott Júliával...

2013. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem akarlak megbántani,de nem volt ez,olyan nagy szerelem csak berúgtam és kanos lettem egy bulin.:D
2013. aug. 28. 11:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus példája, hogy nem sírni kell a kapcsolatok hiánya miatt, hanem ott lenni a közelébe és már is rád talál a szerencse.

Ezt minden itt síró fiúnak kötelező olvasmány.

2013. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!