Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg lőttek a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lőttek a mostani fiatal korosztálynak?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves lány, több srácot kihasznált miközben szerelmes egy szintén vele egyidős srácba, csak az rá se néz, de mégis oda-vissza van érte, meg az a legnagyobb baja, hogy így nem fogja meghúzni. Normális az ilyen?
2013. aug. 31. 18:18
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Semmi baj. :)

Eléggé valószínű, hogy én ezt nem engednémy a lányomank.

2013. aug. 31. 19:09
 22/25 anonim ***** válasza:
Ez természetes, én sem engedném ezt egy gyerekemnek sem. De mint mi is, valószínűleg idővel, ők is rá fognak jönni arra, hogyan tudják kihasználni azokat a "rendszer adta kiskapukat"(kockáknak bugokat) és akkor a tudtunkon kívül is meg tehetik ezt. Hisz melyik szülő ne engedné el a lányát egyik barátnőjéhez este, vagy moziba vagy valahová máshová? Legjobb hiszemben elengedi, és a lányka nem ott alszik hanem esetleg a barátjánál, vagy elmennek bulizni, szóval érted. Az ilyen dolgok sajnos szinte elkerülhetetlenek. :)
2013. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

hát remélem is, hogy azok akik látják, hogy milyenek a mostani fiatalok(jó, én is fiatal vagyok, de annyira már nem:D), nagyon jól meg fogják nevelni a gyerekeiket.

21/F

2013. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

tényleg... magányos is vagyok és koravén, de inkább kitartok

23F

2013. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Szergej55 ***** válasza:
Mindettől függetlenül is úgy vélem, hogy egy kevés számú kivételtől eltekintve igen.
2013. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!