Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti is csináltok ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kócos boszorkány kérdése:

Lányok, ti is csináltok ilyet?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi a következő dologban: Hónapok óta akárhányszor kényeztetem magam vagy a párommal szexelünk, mindig arról fantáziálok, hogy egy tini vagy legalábbis fiatal lánnyal van együtt és ez nagyon-nagyon izgató számomra. Persze ha megtenné, akkor kikészülnék :-) De annyira jó gondolni rá, elképzelni. Ez nagyon beteg dolog vagy ti is szoktatok ilyesmin fantáziálni?

2013. aug. 31. 12:19
 1/5 A kérdező kommentje:
De ne csak privátot már, írjátok le ide a véleményeteket :-)
2013. aug. 31. 12:32
 2/5 anonim ***** válasza:
:D
2013. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát én mondjuk nem szoktam. :P
2014. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szokott ilyen lenni :-) o szerinte beteges, de nekem tetszik. Pasi letere olyan korlatolt, em is ertem. SZerintem semmi sem beteges, egyszeruen mindenki mas. Ha gondolj irj, es beszelgetunk rola. Nincs nagyon akivel ezt meg tudnam targyalni.
2014. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

🤡🤡🤡Menj el fiatalító kezelésre, fesd be a hajad világos rózsaszínre, kösd 2 lófarokba, ruha teljes rózsaszín, ciklámen.

Na, ha így meglát az ürge és nem hagy ott,néz bolondnak legfeljebb bolondosnak akkor 2 lehetőség van:


1 Szeret


2 Ő is bolond.


Nem akarok illúzióromboló, inkább ha lehet🧕 illúziókeltő lenni de lássuk be sok a flúgos tehát a 2 valószínűsége erős optimizmussal is 95%.

ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!