Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek a távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek a távkapcsolatba? Véleményt?

Figyelt kérdés

Esetleg ha valakinek van tapasztalata, írna privátot?


(a korod és a nemedet írd meg léci.)


17L


2013. aug. 31. 20:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

komoyl kapcsoaltom az összes távkapcsolat volt.

120 km

80 km

60 km


vannak jó, és rossz oldalai is.

szivesne kifejtem ha kiváncsi bvagy bővebben tapasztalatok stb. de csak privibe.

2013. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%

Heló!


Az elején az volt, aztán 9 hónapig együtt laktunk, most 600 km-re vagyo ka páromtól. 3 éve lesz, hogy együtt vagyunk. Együtt is maradunk, 3 hónapja vagyunk ilyen nagy távolságra, és így is marad ez 2-3 évig. De ha szeretsz valakit, és tudod, hogy ő ketll, mert nem lehet, és nincs is jobb nála, akkor a távolság nem akadály.


Ahogy az sem, hogy sokban hasonló az érdeklődésünk, mindketten termékeny életet élünk, elég intelligensek vagyunk egymáshoz, és van kellő különbség is köztünk. Ráadásként jegyzem meg, hogy nekünk nem okoz gondot napi leglaább 1-2 órát beszélni, együtt lenni - még ha sokszor csak virtuálisan is -, ellenben nagyon sok "párral" - bár én azokat képtelen vagoyk elfogadni, akik úgy állnak egy kapcsolathoz, hogy lezs ami lesz, meg hogy úgyse vele élem le az életem, az nem kapcsolat, csak annak a kicsúfulása.


Szóval máködhet egy távkapcsolat, de akkor annak kapcsolatnak kell lennie, és nem valami ámításnak, félrevezető, értelmetlen valaminek.

2013. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Volt távkapcsolatom, 220 km. Fél évig bírtam, akkorra már elegem lett az utazgatásból (idő + pénz), és kiszálltam. Nem mennék bele még egyszer...
2013. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Na, nekem meg volt nem távkapcsolatom, itt lakott 30percre a pasi. De soha többet vele!!! Úgyh ez semmit sem jelent.
2013. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
20:43, te aztán baromi szerelmes lehettél
2013. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Vagyok is.
2013. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is távkapcsolatban vagyok, és remélem hogy müködni is fog, csak kiváncsi voltam a ti véleményetekre is...

2013. aug. 31. 20:53
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt nemrég,1 órányira laktunk egymástól.Ő többször félrelépett,a távra fogva.Többet még egyszer nem kérek belőle,hogy azon agyaljak hová megy és mit csinál.
2013. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

1 órányira lakott tőled? Hát az nem sok.

De köszi hogy írtál.

2013. aug. 31. 23:01
 20/21 anonim ***** válasza:
Valóban nem sok,de többet szeretett volna velem lenni,és így oldotta meg,mikor nem voltunk együtt.Embere válogatja.
2013. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!