Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen bonyolult ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolult ez az egész párkapcsolatosdi?

Figyelt kérdés

Miért ilyen nehéz két összeillő embert találni? Magas igényeim vannak: passzoljon hozzám. Legyen velem közös.


Ha nem tudtok segíteni, írtok valami vidámat, hogy jobb kedvem legyen?


2013. szept. 1. 01:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondj az életben valami egyszerű dolgot. Én még egy rántottát is el tudok baszni.
2013. szept. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sir Sarcasm ***** válasza:
vége van a nyárnak, hűvös szelek járnak
2013. szept. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert így jobban tudod értékelni.
2013. szept. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szurkolok, hogy találj magadnak hozzádillőt.

sok sikert, tényleg

2013. szept. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem könnyű, hidd el, úgy elment a tippszmixem, mint a sicc :(
2013. szept. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mert mi mindig túl bonyolítjuk.. az ember már csak ilyen!
2013. szept. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mit tud a tippmix? nekem sosem volt szerencsém ezekkel.

És nem a nyár vége, csak megint istenesen melléfogtam, és ez bánt egy kissé.

az meg, hogy magunknak bonyolítjuk... bocsáss meg, közhely... bár mint minden közhely igaz. De akkor hogy is van ez a sok boldog pár?

sajnálom az elszúrt rántottát. az majdnem olyan, mint az elázott zászló. De van, ami kihívásában bonyolult és érzed a diadalt, amikor megoldottad, meg van, ami előtt értetlenül állsz, mert. És ha tudnám folytatni a mondatot, nem itt nyafognék.

2013. szept. 1. 01:54
 8/13 Sir Sarcasm ***** válasza:
gratulálok milintebarátomnak, hogy nyertek 2-0-ra elment a tipszmikszem köszönöm szépen
2013. szept. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát jó kérdés én lassan 22 leszek de még sose sikerült rendes kapcsolatot kialakítanom kezdem lassan úgy érezni gázos vagyok :D És hasonlóképpen csak annyit szeretnék h passzoljon hozzám, hasonlóan gondolkodjon, eggyezzen a humorérzékünk, a film ízlésünk az érdeklődésünk, szeresse és érdekelje a hobbim, életvitelem és ne csak bambán nézzen rám amikor olyan élménnyel, odaadással mesélek róla, h szinte már elsírom magam :D
2013. szept. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es, 26 vagyok, lassan túl mindenen, és én se tudok fölmutatni többet a tapasztalatnál.
2013. szept. 1. 02:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!