Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiunak ciki, ha a baratnoj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiunak ciki, ha a baratnoje anyukajaval kell egy autoban utazia?

Figyelt kérdés

Minap megkertem a paromat,h menjun el a hetvegen gyorbe moziba.Mivel egyikonknek sincs meg jogsija,ezert ugy oldottuk volna meg,h az anyukam vitt volna minket gyorbe,es mi amig a filmet neztuk volna,o is eltoltotte volna az idot bevasarlokozpontokban.Mar 1 hettel az esemeny elott szoltam a paromnak.Persze eloszor helyeselte az egeszet...de mikor kozelitett a varva vart nap,amire mar egesz heten vartam,o 1 nappal az indulas elott bejelentette,h megsem tud jonni,mivel a mindenszentek alkalmabol mennek a mamajaekhoz.Nagyon rosszul esett ez nekem,tisztara magamba fordultam.Nem tudom,mit gondoljak,h ez csak kifogas,v tenyleg kozbejott ez a dolog...es eljott volna.


Szeretnek vegre vele lenni iskolan kivul is,csak nehez megoldani,es szinte mar rossz nekem hetvege nelkule:S


Kerlek fejezzetek ki velemenyeteket az esetrol,es kernem szepen tanacsaitokat,

Elore is koszonom!


2009. nov. 1. 13:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
elnézést, utána már rájöttem, hogy hülyeséget írtam...az i-re gondoltam, bocsánat!
2009. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem ciki. Barátnőm anyjának nincs jogsija, apjának van, ő szokott vezetni, sokszor ő visz minket ide-oda, de volt már, hogy megengedte, hogy vezessek, bár még nincs jogsim, de rajta vagyok.
2009. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem kérjetek a szülőktől pénzt buszjegyre :)
2009. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz, nem tudom miért muszáj kocsival menni.
2009. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!