Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem engedik, hogy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedik, hogy párkapcsolatom legyen, merthogy anno a nővéremékkel már átmentek ezeken és velem nem kívánnak még egyszer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel két hete jöttem össze, de előtte is jól megvoltunk, tényleg megszerettem és ő is engem. Az ő szülei nagyon de nagyon normálisak és sikeresek is, körülbelül két külön világ az én családom meg az övé... csak ezt nem szeretném, ha tudná. Közös haverjaink akik járnak feszt mondják, hogy milyen jófej egymás szülei stb.. na akkor érzem én magam rosszul. Anyának mondtam, de azt mondta, hogy szó se lehet róla, ide senki nemfog bejárni mert hát így úgy amúgy, meg hogy nővéremékkel már átment ezen és akkor is unták már meg ilyen hamar ők se kezdték ( anno 17-18 évesen és most 38évesek, akkor meg az is fiatalnak számított szerintem.. ) Apámmal kéne beszélnem erről, de őt meg kiszámítani se lehet, anyám szerint rá se merjek kérdezni mert annyit érek el vele, hogy esténként még haverokkal se mehetek fel.... (semmit nemcsináltam még sose, hogy okot adjak efféle kételkedésekre) Szerintetek úgy őszintén, milyen szöveggel lehetne hatni szüleimre? Én nem is arra gondoltam, hogy na minden nap itt legyen a barátom, szimplán csak szeretném ha szüleim is tudnának róla vagy esetleg megismernék és nem kellene hazudnom, hogy hova megyek...

17/L



2013. szept. 1. 09:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én évekig nem mondtam a családomnak semmit a férfiakkal, fiúkkal való kapcsolatomról. Csak amikor már elég öreg voltam hozzá:D Mindig hazudtam hová megyek, "barátnőmnél" aludtam, ezt mondtam miközben a pasimmal voltam és ilyenek. Mai napig nem tudják hogy 19 éves korom óta nem vagyok szűz.


Nem tudom anyám tiltotta volna e a pasizást, de én félénk voltam ahhoz , hogy ilyesmit megosszak vele....azt is gondoltam, hogy nem érdekelné, különben már rákérdezett volna.

kb 23 évesen mondtam el először, hogy van pasim. Az akkorit.... de senkit nem hoztam haza a férjemen kívül, és őt is 5 hónap járás után 24 évesen. Úgy, hogy ők akarták megismerni már 2 hónap után, pedig annó anyám azt mondta nekem, hogy ő pasit nem akar látni, csak az esküvőn:)


Hát ezek szerint mégsem....


Ne erőltesd rájuk. Ha kell , füllents, hogyha tiltani akarnak. Nem tudsz mást csinálni, amíg tőlük függsz.


27/N

2013. szept. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Így van. :) Kicsit várok hátha majd megakarják ismerni, ha sok időt töltök vele előbb utóbb csak kíváncsiak lesznek rá, eltiltani úgysem tudnak. :)

Köszönöm a válaszokat.

2013. szept. 2. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!